Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Muratlı Park Alanı ve Spor Kompleksi’ni Hizmete Açıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yoluyla yapımına başlanan Muratlı Park Yeri Alanı ve Spor Kompleksi, 2 Teşrinisani Muratlı’nın antagonist işgalinden halas günüde düzenlenecek törenle vatandaşların hizmetine sunulacak.

Toplam yapım alanı 3866 metrekare olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Muratlı Park Yeri Alanı ve Spor Kompleksi, kemiksiz halı meydan, basketbol ve uçan top sahası, ihdas soyunma odası ve yeşil alandan oluşuyor.

Konu ile ilişik açıklama özne Tekirdağ Büyükşehir Şehremini Değer Albayrak, “Tekirdağ genelinde vatandaşlarımızın spor ve hars-görüşme etkinliklerini adına getirebilecekleri, sosyalleşebilecekleri alanlar kazandırmak amacıyla projelerimize devam ediyoruz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Muratlı Park Yeri Alanı ve Spor Kompleksi bile ilçemizde balaban bire bir ihtiyacı giderecek yüce bir projedir. Projemizin uyuşma bedeli KDV karışma 3.308.000,72 TL’dir. Ego, 2 Kasım Muratlı’nın antagonist işgalinden kurtuluş gününde saat 12.30’da gerçekleşecek açım törenimize umum vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Share: