Tepebaşı’nda Füru Hayallerindeki Barınağı Resmetti

Tepebaşı Belediyesi’nin ilkokul 3. ve 4. dershane öğrencilerine yönelik düzenlediği “Hayalimdeki Barınak” adlı fotoğraf yarışmasına 620 öğrenci katıldı. Yarışmaya giren eserler, jüri aracılığıyla değerlendirmeye alındı.

Tepebaşı Belediyesi, kentte faal çocuklara müteveccih efsanevi sevgisi aşılayacak etkinlikler gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

Veteriner İşleri Müdürlüğü yoluyla düzenlenen “Hayalimdeki Barınak” adlı gösterici yarışmasında üstelik kollar, hayallerindeki barınağı ve hayvanları resmetti. Çocukların başıboş beceri resimleri ile katılabildikleri yarışmaya, 30’a mümasil okuldan 620 mektepli başvurdu. Yarışmaya katılan asar, seçici kurul vasıtasıyla değerlendirmeye alındı.

Dereceye girecek resimlerin belirlenmesi ile önce üçe giren öğrenciler, 2000, 1500 ve 1000 TL’lik Media Markt bağış üzüntü ile ödüllendirilecek.

ÖDÜL TÖRENİ 4 EKİM’DE

Seçici kurulda eğitimci edip Gülseren Şenyüzlü, görsel sanatlar öğretmeni Beyza Doğruöz Erdin, öğrenciler Inhina Ege Kersu ve Poyraz Gümgümcü, ehlivukuf ruh bilimci Serhat Türktan ve baytar doktor Küçümseme Birey Ağır meydan alıyor.

Dereceye giren öğrenciler, Katıksız Dirim Merkezi’nde 4 Ekim Hayvanları Himaye Günü saat 11.00’de düzenlenecek etkinlikte açıklanarak ödülleri ikram edilecek.

Share: