TFF’den yıpranmamış proje: Stat konserleri

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), maçların bundan sonra rabıta çekmesi ve tınlamalı geçmesi, toplumun her kesiminden insana seslenme etmesi namına yeni tıpkı projeye imza attı.

Bu proje kapsamında TFF, Spor Göt Süper Takım’mağara evvel haftasıyla stat konserlerinin başlatılacağını duyurdu.

TFF’den yapılan açıklamada, “TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi eliyle geçtiğimiz günlerde ilk kez gündeme getirilen ve tribünlere elan çok sayıda kadınlar, çoluk çocuk, füru ve ailelerin gelmesi için hayata geçirilecek olan stadyum konserleri, Spor Göt Süper Küme’mağara geçmiş haftası ile başlayacak.” denildi.

Açıklamada, projenin ilk kez İstanbulspor ile Trabzonspor arasında oynanacak mücadelede uygulamaya konulacağı belirtilerek, şu ifadelere düzlük verildi:

“Maçların curcuna ve şölen havasında geçmesini hedefleyen proje kapsamında, evvel adına İstanbulspor ile Trabzonspor beyninde Olimpiyat Stadı’nda 5 Ağustos Cuma Namazı akşamı 21.00’de oynanacak sezonun açılış maçında düzenlenecek konser etkinliğinde Madrigal Grubu manzara matlup. Son dönemin yükselen grupları arasında kayran düzlük ve ‘Seni Balkı Etmeler’ adlı teklisiyle dijital platformlarda sunu fazla dinlenen Türkçe tempo rekorunu kıran rock grubu Madrigal’mağara konseri saat 20.30’da başlayacak. Ekip çevrim beyninde de tribündeki futbolseverlere müzik ziyafeti sunacak. Konserler dizisi, önümüzdeki haftalarda, Türk müziğinin önemli isimleri ile devam edecek.”

TFF’den UEFA’ya EURO 2028 amacıyla resmi başvuru!

 

TFF, ürün ihalesinde kararını açıkladı

 

TFF’ye alfabe gönderdi: Galatasaray’dan ‘Fenerbahçe’ tepkisi!

 

Share: