Uray komutan yardımcısını silahla yaralayan kaknem kamerada

ANTALYA’nın Elmalı ilçesinde şehremaneti başbuğ yardımcısı Hasan Entelektüel’ı tabancayla vurarak yaralayan şüphelinin asayiş kamerası görüntüleri ortaya bundan sonra. Akın öncesi ve sonrasında kameralara yansıyan şüphelinin yakalanması amacıyla icraat sürüyor.

Elmalı kaymakamlık merkezindeki İsmail-Turan Balaban Caddesi’nde evvel saat 17.00 sıralarında esnaf ziyareti eden Elmalı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Entelektüel, yanına doğru kasklı ve kapüşonlu mont giymiş kişinin silahlı saldırısına uğradı. Okumuş’a tabancayla üzücü eden nahoş, bölgeden uzaklaştı. Hasan Işıklı kanlar içinde yere yığılırken, çevredekilerin ihbarı konusunda fenomen hesabına polis ve sağlık ekipleri gönderme edildi. Aydınlık, evvel müdahalesinin ardından, ambulansla Elmalı Heybet Hastanesi’ne götürüldü. Vücuduna 5 mermi çıkıntı eden, dal, kanı ve üzeri bölgesinden yaralanan Aydınlık’ın keyif durumunun ferah olduğu ve tedavisinin bitmeme ettiği bildirildi.

KASKLA GELDİPolisin olayla ait soruşturması sürerken, şüphelinin kullandığı motosikletiyle fenomen namına geldiği, saldırıyı gerçekleştirdikten bilahare bir motosikletle uzaklaştığı tayin edildi. Münasebetsiz asayiş kamerasına üstelik yansıdı. Üzerinde yağız mont, başında ise kask mevcut saldırganın kaldırımda yürürken cebinden tabancayı çıkardığı anlar görüntüde düzlük aldı. Henüz sonraları görüntünün açısından sâdır saldırganın 5 saniye bilahare geldiği yöne akıllıca acilen koşarak uzaklaştığı görüldü.SALDIRGAN ARANIYOR

Belediye başbuğ yardımcılığının yanında tarihi Kırkpınar ve Elmalı semirtilmiş güreşlerinin başpehlivanlarından İsmail Şişman’ın da güreş antrenörü olan Hasan Okumuş’a saldırıyı gerçekleştiren şüphelinin kimliğinin tespiti ve yakalanması üzere çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Share: