Uray, TARGID-2022’ye ev sahipliği yapacak

Kütahya Belediyesi ev sahipliğinde, 7-9 Ekim 2022 tarihlerinde Kütahya Belediyesi’nde gerçekleştirilecek olan 6. Arsıulusal Ekincilik, Azık, Mekân ve Dirim Bilimi Kongresi (TARGID2022) öncesinde kurultay üyeleri Belediye Başkanı Bilici Işık’ı makamında konuşma etti.

Kütahya Belediyesi eş sahipliğinde, Dumlupınar Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Altını Üniversitesi işbirliği ile 7-9 Ekim 2022 tarihleri arasında Kütahya Belediyesi konuşma salonunda küşat programı gerçekleştirilecek olan 6. Arsıulusal Tarım, Besin, Kasaba ve Dirim Bilimi Kongresi öncesinde (TARGID2022) eş güdümcü Prof. Dr. Ahmet Şekeroğlu, kurultay başkanlarından Prof. Dr. Hasan Eleroğlu ve Prof. Dr. Muhammet Dönmez ile CNS Kurultay Organizasyonları sorumlusu Mustafa Özcan, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a himmet ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Işık, ziyaretçilere Kütahya’nın tarım sektöründe şanlı bir yere sahip olduğunu hatırlatarak, çiftçilere ve tarıma verdikleri desteklerden bahsetti. Yapılacak olan kongrenin Kütahya ve mıntıka tarımına şanlı katkı sağlayacağını inandığını ifade etti.

Kütahya’daki tekmil tarımsal kamu ve hür teşebbüs temsilcileri ile çiftçiler kongreye davet edildi. – KÜTAHYA

Share: