Vekil Varank, adlı giyim markasının alkım renklerini kullanmaması kararını destekledi: Dünyada tıpkısı LGBT dayatması varken bu değişmeyen çokça değerli

Çul zinciri LC Waikiki’nin, bir kol çalışanına e-misil ile haziran-orak ayı aylarında ürünlerinde gökkuşağı, biricik troleybüs beygir kadar figürlerin LGBT+’leri andırdıkları gerekçesiyle, “bu sembollerin kesinlikle kullanılmaması” ve “katiyetle ilim sayısının azaltılması” uyarısında bulunduğu argüman edildi.

VARANK, LC WAIKIKI’NİN LGBT+ KARARINI DESTEKLEDİ: BÖYLE MARKALARIN DEVAMI ÜSTELIK GELECEKTİR

Icra Vekili Varank, ünlü çul markasının, çalışanlarına gönderdiği bu mesajı destekleyerek firmanın aldığı kararı övdü. LC Waikiki Yalova Geri Hizmet Merkezi Açılış Töreni’nde mütekellim Icra Vekili Varank, şunları söyledi:

“Ekip çalışanlarına elmek göndermiş ve demiş kim, ‘Lütfen ürünlerimizde LGBT çağrışımı yapan işaretleri kullanmayın. Bunlarla ilgilendiren ürünleri üretmeyen zira bizim hassasiyetlerimiz var, sorumluluğumuz var.’ Peki, dünyada ayrımsız LGBT dayatması varken, aynı cinsiyetsizlik dayatması varken LC Waikiki’nin bu inisiyatifi almasını ben haddinden fazla değerli buluyorum ve kendilerine haddinden fazla teşekkürname ediyorum.

Kimse kusura bakmasın. Siz hangi yapıyorsanız yapın ama cinsiyetsizliği dayatırsanız, ocak mefhumunun altını oymaya bitmeme ederseniz biz de kimseye eyvallah demeyiz. Bunun karşısında dururuz. Hakeza markaların gerisinin geleceğine üstelik ben inanıyorum. Tığ aileyi savunmaya Allah’ın izniyle devam edeceğiz.”

Share: