Yanık esas, minibüste hücum girişimini ağlayarak anlattı: Kızım yalvarmış

Üniversite okuduğu İstanbul’dan Sakarya’ya ailesinin yanına mevrut 21 yaşındaki M.K., Erenler ilçesinde kent içi geçici taşıma minibüsünde güdücü S.S.Y. yoluyla elleri arkadan bağlanarak eşeysel taciz teşebbüsüne ve çarpma olayına maruz kaldı. Yaşanan olay sonrasında gözaltına alınan bed tutuklanırken yanık esas kızının yaşadığı leş olayı gözyaşlarıyla anlattı. Acılı esas Merbutiyet Koyuncu kızının telefonuna ulaşamayınca arayışa geçtiğini ve arayış içindeyken düşüp yaralandığını aktardı. Izdıraplı asıl Koyuncu, kızının psikolojisinin bozulduğunu aktardı.

“EMELLERİNE CIHAZ ETMEYE ÇALIŞMIŞ”

Kızının yaşadığı leş olayı gözyaşlarıyla anlatan yanık anne Ilişik Koyuncu, “Ego çocuğumu o sabah İstanbul’a sapasağlam gönderdim. Ego çocuğumu Allah’a sevimli ettim. 3 yıldan beri ego çocuğumu okutabilmek amacıyla mücadele veriyorum. Topluma güzelce evlat kazandırabilmek üzere, ruh bilimi bölümü okuyor benim kızım. Saat akşam ezanı 11 oldu telefonuna hala ulaşamıyordum, temel yüreği başında tıpkı öz olduğunu hissettim. Elan sonrasında babasına söyledim, gitti dışarıya baktı ama maalesef bulunmayan. Kalbimi genişlik fazla sızlatan dideban şu oldu; ego aramaya çıktım ve olay bölgesinden 5 an mesafede ayağım takıldı düştüm, beniz üstü ve 5 an giderek benim kızımı, minibüs şoförü aracın kapılarını kapatmış, ışıkları söndürmüş emellerine maşa etmeye çalışmış ve benim kızım dahi savaş etmiş. Bu olayın olduğu kayran insanların geçtiği kayran. Benim kızımın elinde termosu vardı okkalı ayrımsız öz onu camlara vurmuş, bağırmış ve çağırmış amma tek âdem tepki vermemiş. Arabanın içerisinde benim çocuğumun elini bağlamış, ağzının üzerine basmış emellerini gerçekleştirebilmek amacıyla. O esnada kızım bırak diye yalvarmış, ‘anneme götür, annem beni nikbet eder’ diye. O lafın konusunda benim çocuğuma sonsuz yumruklar atmış ve emellerini gerçekleştirmiş” dedi.

“BENİM KIZIMIN ÖLÜSÜ GELEBİLİRDİ”

Izdıraplı temel Koyuncu, “Çocuğum psikoloji okuduğu için onu tedavi etmeye çalışmış, “Yapma” demiş, “senin annen, bacın bulunmayan mu? Kuvvetin bana mı yetiyor” demiş. Bunu der demez bundan sonra dövmeye başlamış. Benim çocuğumun ellerindeki kelepçeyi çözüyor ve diyor ki, “Şayet bunu anlatırsan ailene seni öldürürüm arkana bakamadan birçok git” çocuğum iniyor az buçuk yürüdükten sonra arakasına bakıyor ve plakayı alıyor. Benim kızımın ölüsü gelebilirdi. Ego şuanda psikolojik bindi alacağım, alsam hangi olur? Bu beynimdeki iki saatlik görüngü hayatımdan ömrümü götürdü, ölsem bundan iyiydi. Aynı evlat olağan yetiştirilmiyor, susmayacağım. Bunu yapandan suç duyurusunda bulunacağım bu pislik şuan içeride 20, 30, 50 sene acep benim çektiklerimi kafasız getirebilirler mi? getiremezler” diyerek konuştu.

Share: