YANLIŞSIZ Öğür Eskişehir İl Komutan Zihni Etkin, zinde esnafla buluştu

SELIM Öğür Eskişehir İl Başkanı Zihni Etkili, “Dinç Esnaf Buluşmaları” programı kapsamında müteşebbis gençlerle bir araya geldi.

YANLIŞSIZ Fırka İl Deneyimsizlik Kolları Başkanlığı eliyle düzenlenen programa; İl Başkanı Zihni Deli Dolu, Genel Eşkal Toyluk Kolları Komutan Yardımcısı Osman Ertuğrul Yörük, Deneyimsizlik Kolları MKYK üyesi Osman Nuri Anbarkaya, Bilgisizlik Kolları MKYK üyesi Yoğunluk Çıraklı, İl Toyluk Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak ve haddinden fazla sayıda zihayat esnaf katıldı.

Her fırsatta gençlerle aynı araya gelmekten memnuniyet duyduğunu belirten Komutan Çalışkan, “Eskişehir’imize işletmeleri ile hizmet üreten tüvana esnafımızla ayrımsız arada olmaktan çokça mutluyuz. Güre kardeşlerimizin talep ve önerilerini önce ağızdan dinliyor, neyi daha ongun yapabilirizi sohbet ediyoruz. Gençlerimiz teknolojiyi yakından izleme ediyorlar ve dijitalleşme noktasında seçme fırsatı değerlendiriyorlar. Maşallah diyelim ama gençlerimiz matlup oyunlarına karşı elan dikkatli olmalı, hele sosyal medya üzerinden yapılan dezenformasyona kapılmadan ülkemiz ve milletimiz için üretmeye bitmeme etmeliler.” dedi.

Hükümetin daima gençlerin yanı sıra ve gençlerimize el haritası olacak projeler gidermek için boyuna çabalama sarf ettiğini anlatım fail Canlı sözlerini şöyle noktaladı:

“KOSGEB eliyle, temas yıl ihtiyaca ve mevrut taleplere göre hisse senedi kuracak gençlerimize armağan ve faizsiz itimat destekleri sürüyor. Ufku engelsiz gençlerimizi gördükçe ülkemizin geleceğinden çokça daha emin oluyoruz. Programa katılımlarından etraf zihayat esnafımıza teşekkür ediyorum.” ???????

Share: