Zinde horozlar yıpranmamış sezona iddialı hazırlanıyor

– Güre horozlar yıpranmamış sezona iddialı hazırlanıyor

DENİZLİ – Bakir sezonda TFF U19 Elit B Ligi’nde savaşım edecek olan Denizlispor, yıpranmamış mevsim hazırlıklarını Maharet Sorumlu Gökhan Gerçek nezaretinde sürdürüyor.

Eskimemiş sezonda Seçkin B Ligi’nde art ortalık için uğraş edecek olan Denizlispor grubunda; Adanaspor, Afjet Afyonspor, Altay, Ankara Keçiörengücü, Balıkesirspor, Bandırmaspor, Bodrumspor, Büyükşehir Uray Erzurumspor, Çaykur Rize A.Ş., Esenler Erokspor, Eskişehirspor, Eyüpspor, Gençlerbirliği, Kocaelispor, Manisa Futbol Kulübü, Pendikspor Ayak Topu A.Ş., Sakaryaspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş., Yılport Samsunspor takımları ile uğraş edecek.

Ligi ve bakir zaman hazırlıklarını değerlendiren yeşil siyahlı takımın Ustalık Sorumlusu Gökhan Nesep, eskimemiş zaman hazırlıklarının gayet iyi geçtiğini vurguladı. Hamur, “Şu anne kadar 34-35 antrenmana mail alıştırma devamlılığımız var. Hem fiziksel anlamda hem dahi taktiksel anlamda adım adım toparlıyoruz. Kol bu yıl 20 takımlı olamaz. Sabık sene 36 topluluk karşılaşma oynanmış aynı yığın vardı. Amma demin 20 takımlı bir grup var. Onar takımlı iki gruba ayrılacak. Dokuz kokuz koşa devreli tomar usulü oynanacak. 18 karşılaşma oynanacak. Maç sayısı anlamında geçtiğimiz yıllara göre nüsha birkaç. Bağımlı bu dallar gelişim çağında hangi kadar haddinden fazla karşılaşma oynarlarsa o kadar ferah. Bu nedenle bu açığı tedarik maçları ile kapatmaya çalışacağız” dedi.

“A takıma revan oyuncu tıpkı henüz dönmemeli”

Kullanılmamış mevsim hazırlıkları çerçevesinde Yeşilçınarspor ile oynanan karşılaşmada takımın akıbet halini müşahede imkanı bulduklarını tamlayan Temel “İstediklerimiz var, gösterdiklerimiz var, yapmaya çalıştıklarımız var. Alt yapılar şampiyon olma, yürek kazanma yerleri değildir. Madun yapılarda rüçhan tasavvur A takıma bol oyuncular çevirmek olmalıdır. A takıma vereceğiniz aktör evet aktör kendisine A takıma gitmeli. Giden oyuncu ayrımsız henüz gelmemeli” diyerek konuştu.Share: