40 milyon liraya eş aldığı söylenen Olay bu konuda ilk kez konuştu

30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda gözlerden uzak aynı nikah töreni yaparak evlenen hanende Olay ile gelişim insanı Mehmet Dinçerler, 30 Eylül’de tek celsede boşandı. İkili hakkında rastgele sabık periyot yeni iddialara ortaya atılırken ünlü şarkıcının kullanılmamış evi gündem konusu oldu.

YALI DAİRESİNE ÖDEDİĞİ ECIR 40 MİLYON TL

Mehmet Dinçerler’in şarkıcıya evlilik öneri ederken verdiği, değerinin 3 milyon teklik olduğu konuşulan yüzüğü boşanma aşamasında dümbelek istemesi iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Metrukiyet sonrası aradığı evi Yeniköy’de bulan pir popçunun sahil dairesine ödediği ecir ise 40 milyon lira.

“YENİ EVİM HAYIRLI OLSUN”

Önceki akşam kardeşi Çokluk Güllabi ve Galatasaray’ın felek futbolcusu Dries Mertens ve eşi Katherine Kerkhofs ile İstinyePark’ta akşam yemeği yiyici Hikâye, mekan çıkışında iddiaları soran muhabirlere, “Kullanılmamış evim dobra olsun bana. Onu söyleyeyim. Şimdi saat haddinden fazla geç oldu. Bu saatte konuşmayalım.” cevabını verdi.

YÜZÜĞÜN REPLİKA ÇIKTIĞI İDDİA EDİLDİ

Hikâye’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro (182 bin TL) derece biçilmişti. Genişlik karşısında sarsılan sanatkâr, sattığı takının parasını efsanevi derneklerine bağışlamıştı. Bunun sorulması üzerine ise Vaka (gülerek) “Öpüyorum sizi. İyi geceler” diyerek aracına bindi.

Share: