Çerkezköy Belediye Başkanı Akay’dan Servisçiler Odasına ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, kullanılmamış kurulan Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’na ‘berceste olsun’ ziyaretinde bulundu.

Çerkezköy Belediye Sedir Üyesi M. Henifi Karataş ile gelişigüzel Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’nı görüşme eden Başkan Akay, Kaynak Başkanı Aşkın Gündoğdu ve yönetimi eliyle karşılandı.

Yeni kurulan Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’nın Çerkezköy ve Tekirdağ üzere ömre bedel olması temennisinde kâin Akay, ziyarette S ve J plak sahibi servis esnafının dilek ve önerilerini dinledi. Akay, Fazla Gündoğdu ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

“DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRNAME EDERİZ”

Ziyaretten balaban mutluluk duyduklarını belirten Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Aşkın Gündoğdu, “Belediye Başkanımız Vahap Akay, seçkin devir gelişigüzel platformda servis esnafımızın bildirme balaban destekçisi olmuştur. Bu vesile ile hem şişman ziyareti hem dahi destekleri üzere tüm servis esnafımız namına namına teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret sonunda Başkan Akay, Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası yönetimi ile yadigâr fotoğrafı çektirdi.

Share: