Sevdiği kadını beklemek için Esra Erol’a gitti! İki ofis parası yedirdiği hanay kadınının sözleri şok yaşattı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’üstelik programında ‘sevdiği kadını’ beklemek amacıyla başvuran Eniz Demirci isimli şahsın hamur hikayesi ortaya çıkınca hem ekran başındakiler hem dahi stüdyodakiler şaşıp kaldı.

Edirne’birlikte zihayat Eniz Demirci ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programına katılarak sevdiği kadını ve ondan olan çocuğunu aradığını söyledi. 57 yaşındaki Eniz Demirci, “Ben 33 almanak evliyim, eşimle anlaşamıyorum ondan ayrılmaya geldim. 1.5 yıldır eşim beni eve almıyor. Sebebi ayrımsız paçoz ile beraber olduğum amacıyla… Cansu’evet kova olunca eşim beni evden attı” dedi.

GÜNDÜZLERİ KAFEDE BU ARADA OLUYORLARMIŞ

Demirci’nin iki dairesini satıp hayat kadını olan sevgilisine harcadığını öğrenince Esra Erol, “Bu parayı şüphesiz yedirdin, herhangi bir çevrim tost mu alıyordun?” şeklinde bire bir soru henüz yöneltti. Eşini ve 6 çocuğunu infirak yazar “Aşıramento oldum” dediği kadınla gündüzleri kafede birlikte olduklarını ifade eden Demirci, “Kafede zaman buluşunca maltalık kadınlığından hangi büyüklüğünde kazanıyorsa ona o parayı veriyordum. Günce 200 teklik cebine koyuyordum, o dahi akşam annesinin evine gidiyordu” dedi.

DAMATLARI ADINA KABUL ETMEDİLER

Cansu isimli kadının ailesi ile de tanışan Eniz Demirci, “Ağabeyi beni olumlu karşıladı ama damatları kendisine akseptans etmediler” dedi. 5 ay önce Cansu ayrımsız çocuk dünyaya getirince Eniz Demirci, bu posta kızın annesine gidip “O çocuğun babası benim” demiş. Kızın annesi ise “Çocuğun babası sen değilsin” diye niteleyerek onu kapıdan çevirmiş. Eniz Demirci bunun üzerine hayat kadını olan Cansu’yu gidip DNA testi istemiş. Bunu isteyince de Cansu ona antipatik davranmaya başlamış. Eniz Demirci’nin Esra Erol’un “Pişman mısın?” sorusuna verdiği yanıt ise “Pişman üstelik değilim. 2 dairem gitti” oldu.

O HAYAT KADINI YAYINA BAĞLANDI

Eniz Demirci’nin kafede 2 daire parası yedirdiği hayat kadını Cansu üstelik yayına bağlandı. Yayına bağlanan Cansu ise “Bala ondan değil. Kimden olduğunu bilmiyorum. Valla babasının kim olduğunu ben dahi bilmiyorum” dedi. 32 yaşındaki Cansu, 5 maaş kızını yetiştirme yurduna bıraktığını açıkladı. Eniz Demirci ise çocuğun kendisinden olduğunu argüman etti.

“TELEFONUNDA BENİM GÖRÜNTÜLERİM VAR”

Eniz Demirci ile mülk karşılığı alım satım sırasında tanıştığını anlatan Cansu, Eniz Demirci vasıtasıyla eşeysel içerikli görüntüleri ile yıldırma edildiğini öne sürdü. Demirci’nin telefonunda kapalı görüntüleri olduğunu öne süren Cansu, “Ego bu işi yapıyordum. Onunla tanıştım beni bırakmadı. Ben onun aile parasını yemedim. Kendisi bana mal verip bu hayattan kurtardı. Ama bilahare beni tehdit etmeye başladı. Zımni görüntülerimi çekip aileme söylemekle yıldırma etti. Onun telefonunda benim görüntülerim var. Cebren ona kadınlık mı yapacağım” şeklinde konuştu.

ESRA EROL ÇILGINA DÖNDÜ

Yayına bağlanan Cansu isimli kadının anlattıklarından sonraları Esra Erol üstelik çılgına döndü. Eniz Demirci’ye “Sen aynı aynaya bak” diye niteleyerek çıkışan Esra Erol, “Sen bir aynaya bak ben ne yapıyorum de. Aynı insanın perde duygusu sunu şişman erdemlerden biridir. İnsan önce yaptıklarından bilahare bile 6 evladından utanmalı. Sen bu kadına hanay seçimi ne olursa olsun laf söyleyemezsin. Ant ederim o kadın senden haddinden fazla henüz alımlı benzeri avrat. Sen kurtarıcı mısın? Sen kurtarmak istiyorsan şeker hastalığı hastası karını kurtaracaksın. Sen yetmek istiyorsan 6 çocuğunun rızkını sokaklarda yemeyeceksin. Geçin bunları. Böyle aynı özdek olabilir mi Eniz satma evet… Senin 6 çocuğun var. Kız evlatlarından birinin hakeza olmasını lazım misin? Cet sokakta, ağababa çocuklarının başında değil. Aynı babanın görevi çocuklarına öncelikle mebzul eş olmaktır. Ben bile eşinin yerinde olsam ben de sana saldırırdım. Hangi kadın olsa cinleri tepesine kazanç. Düşünsenize yanınızdaki adamdan artık illallah gelmiş utanıyorsunuz ya…” ifadelerini kullandı.

Share: