Yargıtay Aziz Yıldırım ve Şike Davası amacıyla kararını verdi!

Süper Öbek ve Şampiyonlar Ligi’nde kırıcı sonuçlar alan Beşiktaş’ta beceri direktör Raf Yalman çekilme kararı aldı. 49 yaşındaki teknikçi kararını zaman yönetime bildirdi.

Zaman yapılan antrenmana çıkmayı düşünmeyen Dik, Komutan Ahmet Fer Çebi ile yapacağı görüşmenin ardından son kararını verecek. Çebi’nin Sergen Yalman’ın istifasını kabul ettiği belirtildi.
Yağız-beyazlıların saat 12.00’de başlayan antrenmanını, yardımcı antrenör Gaye Delimsirek yönetiyor.

Pazartesi günü kullanılmamış sarıklı adayları masaya yatırılacak
Sergen Sert sonrasında yıpranmamış hoca adayları üstelik gündeme gelmeye başladı. Siyah-beyazlı ekipte önce akla mevrut âdem Şenol Gündüz olsa birlikte, yönetimde görmüş geçirmiş sarıklı üstüne düşünüm ayrılığı var. Milli Takım’daki performansı tartışılan Çağ hesabına, Sergen Yalman’ın takımın başına getirildiği dönemdeki gibi canlı bire bir sima düşünülüyor. Pazartesi haset yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında bu bahis gündemin önceki maddesi olacak. Başkan Çebi ve Yönetim Kurulu Üyeleri ise eskimemiş maharet yönetmen üstüne tez etmemekten yana.

Hafta sonunda oynanacak olan Kayserispor karşılaşmasında bile sakıntı kulübesinde Erek Atmaca’in saha alması bekleniyor.

Elan önceki istifadan dönmüştü

27 Kasım’da ligde Giresunspor’a sahasında 4-0 yenmiş yerine çok okkalı bire bir bozulmuş düzlük siyah-beyazlılarda Raf Sert maçın peşi sıra istifa sinyali verse dahi ertesi dönüş başbuğ Ahmet Ziya Çebi ile yapılan görüşmenin peşi sıra devam kararı almıştı. Sonrasında oynanan Kasımpaşa maçında öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamayan ve berabere artan Beşiktaş’ta sergilenen başarım gine kimseyi tatmin etmezken Dortmund hezimeti istifa tartışmalarını baştan alevlendirmişti.

SERGEN YALÇIN’IN BEŞİKTAŞ KARİYERİ

79 maç
45 galibiyet
10 beraberlik
24 mağlubiyet
1 Süper Klasman şampiyonluğu
1 Türkiye Kupası şampiyonluğu 

Beşiktaş’tan Pirlo bombası! Raf Yalçın’ın hesabına…

 

Fakül alamadan veda etti… İşte Beşiktaş’ın Devler Ligi ateşçi!

 

Share: