Antalya’da sayrılarevi acil servisinde sâdır bıçaklı kavgada 4 kişi yaralandı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde husumetli iki ev ortada sayrılarevi acil servisinde sâdır bıçaklı kavgada tarafları ayırmaya çalışan kurnaz personelinin de aralarında olduğu 4 sevimli yaralandı.

Ilıca Mahallesi Kumköy Turizm Merkezi’nde meydana gelen trafik kazasında belli belirsiz yaralanan Mahmur Çiçeği K. (29), Meral D. ve (31) Şafak D. (71) arama gayeli Manavgat Ihtişam Hastanesi’ne getirildi. Otama altına alınan 3 hayat ile bu tam hastanede mevcut N.G. isimli eş ortada tartışma yaşandı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi konusunda N.G. yanı sıra taşıdığı bıçakla geçmiş tomografi bölümünde film çektirmek üzere vakit muntazır Mahmur Çiçeği K’yi peşi sıra de ayrıksı bölümlerde bulunan Şafak D. ve Meral D’yi yaraladı. Bu sırada tarafları ayırmaya etkin jandarma görevlisi de bacağından hafif yaralandı.

Yaralılardan Çiğdem K’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtilirken, başka yaralıların durumunun ongun olduğu öğrenildi. Yaralanan açıkgöz görevlisi ise tedavisinin ardından taburcu edildi.

Manavgat İlçe Itimat Müdürlüğü Güvenlik Sektör Amirliği ekipleri, görüngü yerinden kaçan aynasız N.G. ve eşi U.G’yi tıpkısı süre sonradan yakaladı.

Bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren N.G’nin geçtiğimiz cumartesi haset Gündoğdu Mahallesi’nde aracına tüfekle keder edilen kardeşi T.G’nin yaralanmasından ilçe nâkil aileyi mesul tuttuğu, bu nedenle dahi aralarında husumet oluştuğu ati sürüldü.

İki ocak ortada “kız isteme” nedeniyle sâdır huzursuzluk sonrasında yaşanan olayda yaralanan T.G’nin Manavgat Izzet Hastanesi’nde tedavisinin sürdüğü, bu kişiyi tüfekle yaraladığı iddiasıyla bitirmiş ekibinin yakaladığı M.D’nin ise gözaltında olduğu öğrenildi.

Share: