Antalya’da turistleri hayran bırakan ‘Türk bayraklı’ 30 Ağustos gösterisi

Antalya’bile 5 bulutsuz tıpkı otelde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları mülevven görüntüler oluşturdu. Kutlamalar otelde nazil turistlerin sargı odağı haline gelirken, 33 metrelik dev Türk bayrağı önündeki flyboard gösterisi ise büyük beğeni topladı.

Antalya’nın turizm bölgesi Belek’teki Granada Luxury Belek otelde 30 Ağustos Yengi Bayramı çerçevesinde aktiflik düzenlendi. 200 dansçı grubu ve turistlerin katıldığı kortejle başlayan etkinlik, havuza büyüklüğünde sürdü. Burada havuz içerisinde ve çevresinde ellerinde Türk Bayrakları ile bekleyen domestik ve yabancı turistler üzere raks gösterileri gerçekleştirildi. Gösteriler sonrası gökyüzünde bir anda beliren ve arkasındaki flamada 30 Ağustos tebrik kartı mesajı yer kayran planör, tebrik kartı alanında sortiler yaparak izleyenleri selamladı. Gine tebrik alanına mevrut paramotor birlikte, otel çevresinde dönerek izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Türk bayraklı flyboard gösterisi adeta büyüledi

Gösterilerde otelin kulesine açılan 33 metre boyundaki dev Türk bayrağı ise izleyenleri adeta büyüledi. Ardından 10 bin metrekarelik dev havuzda flyboard gösterisi gerçekleştirdi. Gösterileri oteldeki tamam turistler hem havuz ve çevresinden hem birlikte odalarından ilgiyle izledi.

“Onların bu coşkuya katılması amacıyla elimizden geleni yaptık”

Değme yıl olduğu kabilinden bu yılda birlikte 30 Ağustos tebrik kartı etkinlikleri üzere nazik tıpkısı program hazırladıklarını belirten Otelin Genel Müdürü Enis Özsinan, “3 bin 300 misafirimiz, bin 300 personelimizle bu manalı günde şişman ayrımsız yapılanma yaptığımızı düşünüyorum. 200’den fazla dansçı arkadaşımız geldi, paramotor, flyboard gösterileri gerçekleştirdik. Bu manalı haset gezici misafirlerimize birlikte anlattık. Onların bu coşkuya katılması amacıyla elimizden gelen değme şeyi yaptık” dedi. – ANTALYA

Share: