Çankırı haberi: Fenerbahçe’den Garaz Ilgaz açıklaması

Fenerbahçe, Form Yargıcı Kurulu Komutan Vekili Meram Ilgaz’ın Fenerbahçe Kurultay Üyesi olduğu ile ilgilendiren sâdır haberlere ilgili açıklama yaptı.

Format Yargıcı Yerleşmiş Başbuğ Vekili Uğur Ilgaz’ın Fenerbahçe Kongre Üyesi olduğuna ilgilendiren bazı içtimai hesaplarından yapılan paylaşımlara solgun-lacivertliler resmi internet sitesinden izah yayınlayarak şu ifadelere saha verdi:

“18 Teşrinievvel 2022 Salı günü spor kamuoyunu çalışır eden gündemin devamında, tıpkısı takıma bağlılıkları net şekilde galiba olan esas etiket taşımayan gâh toplumsal iletişim araçları hesapları yoluyla oluşturulan gündemi izlem ettik. Bu ruzname çerçevesinde Tarz Yargıcı Oturmuş Başbuğ vekili Maksat Ilgaz ile Kulübümüzü ilişkilendiren ayrımsız yalana dair açıklama ika gereği doğmuştur.

Türkiye Ayak Topu Federasyonu’nda 2014 yılından itibaren mütenevvi kademelerde fariza almış ve Temmuz 2022 itibarıyla Eşkâl Hakem Kurulu Komutan vekili olarak fariza eden Garaz Ilgaz, Kulübümüzün hiçbir ant kurultay üyesi olmadığı kabilinden Kulübümüz bünyesinde her görevi bile olmamıştır. Gerçekle tek ilgisi sıfır tıpkı uzanım üzerinden vızıltı koparanlar, bu yalanlarını perçinlemek yerine Kulübümüzün bayrağı uğrunda sahte görseller üretip dolaşıma sokmaktan ve koordineli namına paylaşımlar yapmaktan köylü durmamışlardır.

Fenerbahçe Spor Kulübü namına serencam biraz gündür ısrarla hezeyanlarını sürdüren bu kişileri spor kamuoyunun takdirine bırakıyor; aklı hak futbol paydaşlarını bu sakim yaklaşıma karşı durmaya çağırma ediyoruz.” – İSTANBUL

Share: