Tolgahan Sayışman eşi Almeda Abazi’nin harcamalarından ağrı yandı: Muhaseben zehir

Efehan ve Alina adını verdikleri iki çocukları bulunan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti, evlerinin kapılarını 2. Laf programına açtı. Evlerinin bahçesinde röportaj veren düet, harcamalardan bahsederken gerildi.

“ÇOCUKLARDAN SONRA HARCAMALAR ARTTI”

Abazi’nin evlendikten sonra bazı özelliklerini törpülediğini söylemesiyle araya giren Tolgahan Sayışman, “Muhaseben keder senin orada bastırık yaşıyoruz, harcama kısımlarında oralarda huzursuzluk yaşıyoruz” dedi. Eşinin sözlerine sinirlenen Almeda Abazi ise “Oooo. O ne zaman başladı çocuklardan sonra başladı lütfen tek kabul etmiyorum. Sen istedin 2 bala! İki yavru iki intaç gider gitmek. Şimdi üçüncüyü istiyor” diye niteleyerek bedel verdi.

DADI MAAŞLARINDAN VECA YANDILAR

Eşinin sözlerine sinirlendiğini anlayınca konuyu değiştirmeye müteharrik Sayışman, bu defa de daye maaşlarından balki yandı. Maaşların artmasına sızlanan aktör, “Maltalık haddinden fazla fiyatlı. Taya olayları falan insanın kursağına getiriyor” ifadelerini kullandı. Iyice aktör ise “Dolarla birlikte dadıların maaşı atıyor, yetişemiyoruz” cevabını verdi.

Almeda Abazi, sözlerinin devamında ise 3. çocuğu istemediğini söyledi.

Share: