Efeler Kaymakamı Arıkan, Vazıh Tecim Borsası Yönetimi’ni ağırladı

Münevver Tecim Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Divan Başkanı A.Bahri Erdel ve beraberindeki gök bilimi, Cumhur Reisi Kararnamesi ile Işıklı’ın Efeler ilçesine atanan Ilçebay İlker Arıkan’a aldatıcı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Ziyalı Ticaret Borsası Umumi Heyet Başkanı Fevzi Çondur, Efeler Kaymakamı İlker Arıkan’a görevinde başarılar dileyerek Aydınlık ili tarımı ve ekonomisi ile Görgülü Tecim Borsası’nın çalışmaları üzerine bilgilendirmede bulundu. Çondur, Ziyalı Ticaret Borsası olarak gelişigüzel devir çekicilik ve kuruluşlarla işbirliği ortamında çalışmaya devam ettiklerini tabir ederek Efeler Kaymakamlığı ile kuma projelerde saha almaya amade olduklarını belirtti.

Okumuş Tecim Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Sedir Başkanı A.Bahri Erdel ve beraberindeki heyetin gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten ortalık teşekkürlerini ileten Efeler Kaymakamı İlker Arıkan, Efeler Kaymakamlığı yerine Okumuş iline ulama sağlayacak projelerde gelişigüzel çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını rapor etti.

Ziyarette Entelektüel Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Sedir Başkanı A.Bahri Erdel’e Divan Komutan Yardımcısı Emir Uyar, Umumi Heyet Komutan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Çeri, Kazım Bonjur ve Cihan Birey, Meclis Üyeleri Ahmet Şenel ve Fakirlik Türkmen ile Umumi Kâtip Neslihan Duymaz eşlik etti.

Ziyaretin peşi sıra Efeler Kaymakamı İlker Arıkan’a, Okumuş Tecim Borsası Umumi Heyet Başkanı Fevzi Çondur aracılığıyla Aydınlık’ın yöresel ürünleri ikram edildi. – AYDIN

Share: