Eskişehir’de önüne gelene çantayla vuran kadına

Eskişehir’dahi 7 Eylül akşam saatlerinde bir kadının elindeki çantayla çevredeki insanlara saldırdığı ana ait görüntüler mevki gündeminde serbest düz tuttu. Çantayla atak görüntülerinin arkası sıra tıpkı kişinin tıpkısı ayakkabı mağazasından denediği ürünle hariç çıkması ve çalışanlara tahakküm anlar yaşattığı anlar bile içtimai medyada büyük yankı oluşturdu.

BİPOLAR OLDUĞU BELİRLENDİ

Sosyal medyada milyonlarca kişinin izlediği görüntülerin peşi sıra Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma neticesinde akli dengesi yerinde olmadığı belirleme edilen Bahir Ö., Eskişehir Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Hastanenin psikiyatri servisinde 3 gündür tedavisi bitmeme eden Bahir Ö. üzere doktorları yoluyla ‘Bipolar Yabanlık Bozukluğu’ teşhisi konulduğu öğrenildi.

ŞAPKASINI ALDI

Sosyal medyada yayılan görüntülerin peşi sıra Eskişehir’dahi kadının uğradığı gâh gelişim yerlerinden bile yeni düzenlilik kamerası görüntüleri ortaya daha çok. Aynı dükkandan yaptığı alışverişin ardından kasada ifa yapan kişiye peşi sıra doğru ve tek husus söylemeden kafasındaki şapkayı düz Deniz Ö., asayiş kameralarına yakalandı. Kafasındaki şapkanın alınmasıyla neye uğradığını şaşıran herif ise aceleci bire bir hamleyle Bahir Ö. kapıdan çıkmadan şapkasını dümbelek aldı.

LİMONATA ALIP YOLUNA BITMEME ETTİ

Hatboyu Caddesi üzerindeki aynı büfenin asayiş kameralarına yansıyan görüntülerde ise düşünce sağlığı yerinde olmayan Deniz Ö., işyeri sahibini alışılmamış eden ayrımsız tutum sergiledi. Kaldırımda yürüdüğü esnada bir anda büfeye giren ve raftan limonata alarak geri sâdır Deniz Ö., için bitmeme etti. İlk özellikle ne olduğuna medlul veremeyen büfe sahibi ise Deniz Ö.’nün hoppadak peşinden bakakaldı.

POLİSLERE BIRLIKTE AĞIRLIK ANLAR YAŞATTI

Aynı vatandaş marifetiyle cep telefonu ile çekilen görüntülerde ise Deniz Ö., Hamamyolu Caddesi üstünde kendisini sakinleştiremeye çalışan polise yumruk anlar yaşattı.

Share: