Hem sevgilisini sömürme edip hız uyguladı! Hem dahi tazminat davası davası açtı

Adana’birlikte güçlü 25 yaşındaki Ceylan Sarıkçı, 5 yıl ilk Dokuma ve Moda Tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten sonraları Muğla’nın Bodrum ilçesine çalışmaya gitti. Burada Sarıkçı, 22 yaşındaki Değer K. ile tanıştı ve sevgili oldu. Koşa, daha bilahare İzmir’e yerleşti ve burada gelişigüzel yaşamaya başladı.

BİR BUÇUK SENE CİNSEL İSTİSMARA UĞRADI

1 buçuk yıl süresince Öz Saygı K. ile muamele cıvıl cıvıl Sarıkçı, iddiaya göre bu müddet içre birçok öğün cinsî istismara ve ruh bilimsel şiddete maruz kaldı. Haysiyet K.’nin psikolojik şiddetlerine sorumluluk eğen Sarıkçı, sonuç yerine 17 Mart 2022’de kaldıkları apartta Değer K. yoluyla seksüel istismara maruz eşkâl zedelenmek edildi. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran güre kızın çığlığını duyanlar durumu polise bildirdi.

DARP RAPORU ALDI, ŞİKAYETÇİ OLAMADI

Olay adına gelen ekipler Sarıkçı’yı Öz Saygı K.’nin elinden kurtarıp ambulans ile hastaneye kaldırdı. Çarpma raporu alan gailesiz kız, Öz Saygı K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. vasıtasıyla zılgıt edildiği amacıyla karakolda koca arkadaşından şikayetçi olamadı. Olaydan 3 hafta bilahare Adana’ya ailesinin yanına mevrut Ceren Sarıkçı, sabık kamer ailesinin birlikte desteğini alarak Onur K.’den gene şikayetçi oldu ve manevi tazminat davası açtı. Bunun üstüne Onur K. bile Sarıkçı için karşı manevi tazminat davası açtı.

“TEHDİT EDİLDİM, ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM DEDİM”

İhlas Marifet Ajansı’na mütekellim Ceylan Sarıkçı, Haysiyet K.’nin kendisinin çökertme telefonuna takip cihazı bile yüklediğini iddia ederek, “sıkça bana geçmişimde hiçbir özdek yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en üst 17 Mart tarihinde bana eşeysel istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Cankurtaran ile hastaneye kaldırıldım. Darp raporu aldım ve ardından gözdağı edildiğim için karakolda ‘şikayetçi değilim’ dedim” ifadelerini kullandı.

“ADALET ETTİĞİ CEZAYI ALMASINI İSTİYORUM”

6 aydır elem çektiğini belirten Sarıkçı, “Bu çocuğu ailesi olaydan bilahare Ankara’ya götürüyor. Ego dahi Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince sinir krizi geçirdi. Saygınlık K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana sebep bunları yaptın’ diyorum amma o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ego 6 ay süresince takkadak ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ego o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı arz dibinden çekip bana işkence etti” diye konuştu.

“SESİM DUYULSUN”

Adana’ya geldikten sonradan geçen ay ailesinin desteğiyle yeniden Onur K. üzerine yanlışlık duyurusunda bulunduğunu vurgulayan Ceylan Sarıkçı, elan sonradan şunları söyledi: “Ego ona cürüm duyurusunda bulunup manevi tazminat davası açtım. Ego onun parasını istemiyorum ama hak ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın peşi sıra o de namına 2 avukat tutup bana karşı sevgili açıyor. Güya ego ona takıntılıymışım üzere gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ben yıldırma ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle tehdit etti. Ben sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ego ona sevgili açtım. O üstelik bana cebin manevi tazminat davası açtı. Ego, beni döven, taciz eden adama para mı ödeyeceğim. Ben onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum.”

Share: