Habermetre, Dünyanın genişlik nazik ticari açkı fuarı IAA Transportation 2022 iletişim araçları yansımalarını raporladı

Otomotiv endüstrisinin arz eke etkinliklerinden aziz Uluslararası Ticari Komütatör ve Yan Sanayii Fuarı (IAA Transportation) 20 – 25 Ilkgüz 2022 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlendi. 2 yılda bir düzenlenen ve pandemi zımnında 4 sene ara verilen fuar fuarı IAA Transportation’a Türk firmalar özellikle elektrikli modelleriyle damga vurdu. Türkiye’den çok sayıda gazetecinin da katıldığı fuarın medya haset ise, 1 9 Ilkgüz tarihinde gerçekleşti.

IAA Transportation 2022 Habermetre Özet Analizi isimli görsel bu iki hikâyecik beyninde meydan alsın

Habermetre verilerine göre, IAA Transportation 2022 fuarı hakkında 1 Eylül – 3 Ilk Teşrin 2022 tarihleri beyninde, 4.040 nüsha bilgelik yansıması, 168.482.257 erişime ve 344.286$ reklam eşdeğerine ulaştı. 269 sitede manşette ve 293 haberde ana sayfada düzlük düz yansımalar toplamda 5.270 saat manşet, 14.421 saat temel sayfada kaldı.

Türkiye’üstelik canlılık gösteren 24 farklı bellik 1 Eylül – 3 Teşrinievvel tarihleri beyninde, 30 nüsha basın yıllık servis ederken, fuara davetli gazetecilerin birlikte hususi haberleri ile faziletli sayıda onomatope ve erişime ulaştılar. 30 matbuat bülteninin 8 adeti, 1-18 Ilkgüz tarihleri beyninde servis edildi. Fuarın medya haset olan 19 Ilkgüz ve sonrasında ise, 22 adet bülten servisi gerçekleşti. Arz fazla dergi servisi gerçekleşen ilk üç ahit; 7 skor basın bülteni ile IAA Transportation iletişim araçları haset (19 Ilkgüz) olurken, 5 skor basın bülteninin servis edildiği fuarın önceki günü (20 Eylül) ve 4 skor basın bülteni ile fuarın ikinci günü (21 Eylül) oldu.

IAA TRANSPORTATION 2022 – 19 ILKGÜZ MEDYA HASET VE SONRASINDA SERVİS EDİLEN BASIN BÜLTENLERİ

Daimler Truck, ati vizyonunu 2022 IAA Ticari Vesait Fuarı’nda tanıtıyor – 19 Ilkgüz

Daimler Truck, Almanya’nın Hannover kentinde 19 – 25 Eylül 2022 tarihleri beyninde ziyaretçilerini ağırlayacak olan IAA Ticari Şalter Fuarı’nda, kamyon modellerinin beraberinde geleceğe kandil tutan yenilikçi çözümlerini sergiliyor. Ayraç, sunduğu teknolojilerle asayiş, konfor ve çevrecilik noktasında sektöre yan vermeye devam ediyor. Daimler Truck, fuarda özellikle Mercedes-Benz Actros L, Mercedes-Benz eActros LongHaul, Mercedes-Benz eActros 300 ve Mercedes-Benz GenH2 modelleri koyulmak amacıyla bir nice kamyonunu sergiledi.

Ford Otosan, Türkiye’nin hareketlilik dönüşümüne ilklerle damgasını vurmaya devam ediyor: %100 elektrikli kamyonunu Hannover’bile tanıttı – 19 Ilkgüz

Ford Otosan’ın toptan markası Ford Trucks, Türkiye’birlikte geliştirilen ve üretilen ilk %100 elektrikli bati ticari aracı ve Generation F hareketi ile liyakatsiz karbon emisyonlu, angajmanlı, otonom teknolojilerle fuara damgasını vurdu. Ford Otosan’ın sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda, Ford Trucks 2030 yılında Avrupa satışlarının %50’sini rate emisyonlu araçlardan sağlamayı, 2040’de ise cümle operasyonlarında sattığı araçların tamamının liyakatsiz emisyonlu olmasını hedefliyor.

Karsan, e-ATA HYDROGEN’in Dünya Lansmanını Almanya’de Gerçekleştirdi! – 19 Eylül

Türkiye’nin yerel üreticisi Karsan, sayısız başarılara imza attığı elektrikli ve özerk im ailesine müvellidülma yakıtlı e-ATA HYDROGEN’i üstelik ekledi. Yepyeni modelini 19 Eylül tarihinde IAA Transportation Fuarı’nda mecmu dünyanın beğenisine sunan Karsan, böylecene müvellidülma çağını üstelik başlatmış oldu. Sakim asrı aşkın tarihinin kilometre taşları arasındaki yerini şimdiden kayran yıpranmamış benzer, elektrikli şişman ulaşıma alnaç veren markanın, geleceğin mobilite dünyasında üstlendiği öncü rolü ayrı aynı boyuta taşıyacak. amma velakin e-AĞABABA HYDROGEN, Karsan’ın “Mobilitenin Geleceğinde Tıpkısı Kadem Önde” vizyonunu tümleç adımlardan biri olacak.

TEMSA’dan Avrupa’nın ilk elektrikli şehirlerarası otobüsü – 19 Eylül

TEMSA, yeni elektrikli vesile modeli olan LD SB E’yi, Hannover’üstelik planlı IAA Transportation fuarında tanıttı. Avrupalı benzeri ortaklık yoluyla üretilen önce elektrikli şehirlerarası otobüs olma özelliğine erbap LD SB E ile elektrikli eser gamındaki şalter sayısını 5’e çıkaran TEMSA, gelecek 3 yıl zarfında elektrikli araçların hep üretim içerisindeki payını yüzdelik 50’ye yükseltmeyi hedefliyor. TEMSA CEO’suTolga Kaan Doğancıoğlu, “LD SB E aracımızla gelişigüzel ulaştığımız elektrikli miftah gamımız, TEMSA’nın bu yoldaki kararlılığının sunu önemli göstergesi” dedi.

Scania IAA 2022’da hayata geçirilen vizyoner çözümlerini sergiledi – 19 Ilkgüz

Dünyanın sunu büyük bunaltıcı ticari komütatör markalarından Scania, Almanya’nın Hannover kentinde planlı IAA Hannover Ticari Araçlar Fuarında elektrikli ve mütenavip yakıtlı modellerini sergileyerek markanın ve sektörün ati vizyonunu yansıttı. IAA’birlikte acun prömiyerini fail Scania, iki kullanılmamış ateş parçası (420 ve 460 hp) biyogaz kamyon motorunu birlikte gösterdi.

DAF XD “International Truck of the Year 2023” ödülünü kazandı– 19 Eylül

DAF’ın mesleki uygulamalar ve dağıtım taşımacılığına yönelik Eskimemiş Soy Sop XD serisi, “International Truck of the Year 2023” olarak seçildi. DAF Trucks Başkanı Harald Seidel, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen IAA Transportation ihsan töreninde taşımacılık sektörünün yeryüzü prestijli ödülünü akseptans etti. Bir Tane aynı şarjla 500 kilometreden çok menzile erbap birlik elektrikli modelleri içeren XD serisi, zaman IAA’da resmi adına tanıtıldı.

ZF, Ticari Araçlar İçin Kaslı Kullanılmamış e-Mobilite Çözümlerini Sunuyor – 19 Ilkgüz

ZF’nin Ticari Açar Çözümleri (CVS) bölümü, IAA 2022 öncesinde en üst e-Mobilite teknolojilerini sunarak mobilitenin tamamen elektrikli geleceğine olan bağlılığının altını çiziyor. Yoğun ticari araçlar üzere entegre, parçalı tıpkı e-alıntı sistemi olan ZF’nin bakir CeTrax 2 elektrikli merkezi tahrik sistemi yanı sıra kamyon ve otobüsler için geliştirdiği yıpranmamış Elektrikli Destekli Direksiyon (EPS) sistemini tanıtılacak.

Anadolu Isuzu, IAA Transportation Hannover Fuarı’nda yenilikçi ve çevreci araçları ile üst gösterisi yaptı – 20 Ilkgüz

Anadolu Isuzu, dünya otomotiv endüstrisinin sunu prestijli fuarı olan IAA Transportation’a yenilikçi ve çevreci modelleri ile damgasını vurdu. Anadolu Isuzu, ‘son kilometre’ taşımacılığında oyunun kurallarını değiştirecek üstün özelliklere sahip kullanılmamış kamu elektrikli aracı Big·e’yi da ilk defa Hannover’üstelik tanıttı. Fuarda Big·e’nin birlikte 12 metrelik eskimemiş CitiVOLT otobüs modelinin lansmanını bile işleyen Küçük Asya Isuzu, bütün elektrikli NovoCiti VOLT, yüzdelik beniz Biogas ahenktar Kendo 13 CNG ve şehir içi ulaşım segmentindeki iddialı temsilcisi Isuzu Grand Toro modelleri ile IAA Hannover’birlikte bağlam odağı oldu.

Assan Hanil sürdürülebilir ürünleriyle IAA Fuarı’nda – 20 Eylül

Assan Hanil, otomotiv sektöründe sürdürülebilirliğe yardım sunan yenilikçi çözümlerini Almanya’dahi planlı IAA Otomotiv ve Taraf Sanayii Fuarı’nda tanıttı. 2 yılda bir planlı fuarda bu sene 3’üncü nöbet kayran düz Büyükler Holding iştiraklerinden Assan Hanil, sürdürülebilirlik odaklı yapıt ve teknolojilerini sektörün beğenisine sundu.

Otokar’ın elektrikli otobüsleri Almanya’da iki ayrı fuarda görülebilecek – 20 Ilkgüz

Türkiye’nin önder otobüs üreticisi Otokar, elektrikli otobüslerini dünyanın genişlik büyük ticari çevirici etkinliklerinde müşterileriyle buluşturmaya bitmeme ediyor. Türk mühendisleri aracılığıyla geliştirilen 18,75 metrelik elektrikli körüklü otobüs e-SITE, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen IAA Transportation Fuarı’nda ziyaretçileri taşıyor. Otokar antrparantez 20-23 Eylül tarihleri beyninde Berlin’da kapılarını açan taşımacılık fuarı InnoTrans’ta 12 metrelik elektrikli otobüsü e-ŞEHIR’i sergiliyor.

Volkswagen Ticari Miftah, ID. BUZZ Cargo ve Bakir Amarok modellerini IAA Transportation 2022’bile ilk defa tanıttı – 20 Eylül

IAA Transportation 2022 kamu anlamıyla Volkswagen Ticari Şalter markasının benzeşim atağına sahne oldu. Volkswagen Ticari Şalter, IAA Transportation 2022’dahi yeni modellerini sergilerken, ziyaretçiler ID. BUZZ Cargo ve ID. BUZZ Pro ile ilk defa yakından tanışma fırsatı buldular. Benzeri zamanda fuarda Yıpranmamış Amarok birlikte ilk defa tüketicilerin karşısına çıktı.

Thermo King, IAA Hannover Fuarı’nda Advancer Serisi’nin 3 Kullanılmamış Modelini Tanıttı – 20 Ilkgüz

Thermo King, soğuk zincir taşımalarında çığır açan ve tanıtıldığı günden itibaren şişman demet gören Advancer serisinin 3 bakir versiyonunu IAA Hannover Ticari Vesait Fuarında ilk kez sergiledi. Bu 3 yenilik Advancer Spectrum, Advancer AxlePower ve Advancer-e modelleri oldu.

2023 Uluslararası Yılın Ticari Ara Bulucu Ödülü’nün sahibi Volkswagen ID. Buzz Cargo – 21 Ilkgüz

IAA Transportation 2022’de bilcümle anlamıyla bire bir mümasil atağı gösteren Volkswagen Ticari Anahtar, fuarda ayrıca bire bir şişman ödülün dahi sahibi oldu. Bu yıl 31’incisi planlı International Van of the Year (IVOTY) – Arsıulusal Yılın Ticari Uzlaştırıcı Ödülleri’nde ID. Buzz Cargo nazik ödüle müstahak görüldü.

OKT Trailer IAA Transportation’üstelik Geleceğin Treyler Modelini Sundu – 21 Ilkgüz

20-25 Eylül 2022 tarihleri beyninde Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen IAA Transportation 2022’birlikte bu yıl 8. el ziyaretçilerini ağırlayan OKT Trailer, IAA’bile “Geleceğin Treyler Modelini” sunuyor. Fuarda sergileyeceği W tipi ufki silobas, vakum tankeri ve damperli silobas ürünlerine melfuf adına odak noktasında belde dostu, akil ve makul kullanılmamış zürriyet tanker modeli ile treyler tasarımına yıpranmamış tıpkısı zaman getiriyor.

IVECO, IAA 2022’dahi tümü alternatif yakıtlı araçlardan oluşan bakir im gamını sergiledi – 21 Eylül 2022

IVECO, “muvaffakiyetsiz raks” yolunda sürdürülebilir ve kapsamlı kitap gamından meydana mevrut taşımacılık çözümlerini tanıtıyor: Vesait, gücünü kapsamlı dijital ve kapalı hizmetler içeren ümranlı almaşık çekiş teknolojilerinden alıyor. IAA Transportation 2022’de, pazardaki sunu yenilikçi belli belirsiz ticarî çevirgeç olan eDaily ve %100 elektrikli, yüksek dayanımlı, 4×2 Avrupa kurumlu platformu üstüne düz yazı edilen Nikola Tre BEV çekicinin lansmanları gerçekleştirildi.

Prometeon, Accuride ve Karsan iş birlikleriyle 2022 IAA Nakliyat Fuarı’nda – 21 Ilkgüz

Prometeon Tyre Group, 2022 IAA Taşımacılık Fuarı’nda iki iş birliğiyle yer alıyor. Prometeon 20-25 Eylül arasında Almanya’nın Hannover kentinde planlı fuarda PİRELLİ markalı 02 Serisi’nin yenilikçi 325/90 R24.5 sargaç ebadını tanıtıyor. Yıpranmamış korse, jant üreticisi Accuride Wheels ile teşrikimesai süresince geliştirildi. Bu ebatın yanında Prometeon’un elektrikli araçlarda kullanılmak üzere hususi adına geliştirdiği 275/70 R22.5 U02 Urban-e Pro lastikleri Karsan e-ATA elektrikli otobüslerinde sergileniyor.

Goodyear, yüzdelik 63’ü sürdürülebilir malzemeden üretilmiş ihata lastiğini görücüye çıkardı – 24 Ilkgüz

IAA Transportation fuarında %63 sürdürülebilir malzemeden ürettiği yenilikçi kamyon lastiğini görücüye çıkaran Goodyear, sürdürülebilirlik vizyonunu aynı kat elan ortaya koydu. %63 sürdürülebilir malzemeden üretilen kamyon lastiği, 20 sargaç bileşeninden oluşan 15 hususi malzemeden oluşuyor. Mahrukat verimliliği açısından “A” sınıfı etiketli bu izan lastiği, şu anda pazarda kâin sunu bol Goodyear kamyon lastikleriyle karşılık düzeyde mahrukat tasarrufu sağlıyor.

MAN Lion’s City E ‘Yılın Otobüsü’ seçildi – 24 Ilkgüz

Arsıulusal ‘Bus and Coach of the Year – Yılın Site Otobüsü ve Şehirlerarası Otobüsü’ jürisi, tamamen elektrikle etkin kent otobüsü MAN Lion’s City E’yi, ‘Bus of the Year 2023 – 2023 Yılın Otobüsü’ yerine seçti.Ödül, Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği (VDA) ev sahipliğinde Hannover’deki IAA Transportation 2022’nin açılışını kutlulamak için düzenlenen ‘Stars of the Year – Yılın Yıldızları’ etkinliğinde Hakem Heyeti Başkanı Tom Terjesen vasıtasıyla, MAN Truck & Bus Otobüs İş Birimi Başkanı Rudi Kuchta’ya verildi. Sonuç 30 yıldır verilen ‘Bus of the Year’ ödülü, otobüs endüstrisinin en heybetli arsıulusal ödülü namına kabul ediliyor.

Bursalı klima devine Almanya’dahi şişman bandaj – 26 Ilkgüz

Almanya’nın Hannover kentinde planlı hayatiyet gücü ile çalışan ticari vesait ile H2 teknolojisinin kullanıldığı motorlar ve miftah bataryalarının sergilendiği fuarda Bursalı Yılkar Klima’nın ürünleri sargı odağı oldu.

Maxion İnci Ispit Grubu’ndan 2 Mühim Yatırım – 26 Ilkgüz

İnci Ana Ortaklık ile dünyanın yeryüzü büyük ispit üreticisi Maxion Wheels, ortaklığı olan Maxion İnci Jant Grubu katıldıkları IAA Transportation fuarında, Manisa OSB’birlikte gerçekleştirdikleri iki kebir stratejik yatırımı duyurdu. Maxion İnci Jant Grubu, sekans üretime geçecek bakir ve 2. sac kamyon jantı fabrikası ile sac kamyon jantı kapasitesini artırırken ciddi tıpkı hamle daha yaparak vuruş alüminyum jantlarını göndermek üzere Manisa Tevhit Endüstri Bölgesi’nde yatırıma başlıyor.

MAN Truck & Bus, IAA Transportation’birlikte eTruck ile aptal ve abuhava dostu eriştirme çözümlerini tanıttı – 27 Ilkgüz

Geleneksel mahsulat amacıyla daha düşük yakıt tüketimi, henüz gururlu emek alanları ve sürücüler için artırılmış konfor ve elan yenilikçi sayısal hizmetler sunan MAN, geleceğin CO2’siz ve fikirli bağlantılı ulaşımı için dahi otonom vesait geliştiriyor. MAN, 2024 yılında piyasaya sunmayı planladığı ağız ağıza elektrikli kamyonu eTruck’ın, üretilecek seriye yakın prototipini ilk kez Hannover’deki fuar prömiyeriyle tanıttı.

Allison, eGen Power elektrikli aks ailesini uzun uzadıya Avrupa ve Asya Pasifik pazarlarına özel tıpkısı eser sunuyor – 30 Eylül

Konvansiyonel, elektrikli hibrit ve kamu elektrikli vesile tahrik çözümlerinin önder tasarımcısı ve üreticisi olan Allison Transmission, Almanya, Hannover’birlikte planlı IAA Transportation Fuarı’nda şirketin eGen Power® cümle elektrikli dingil ailesinin en son üyesi olan bakir eGen Power® 130S modelini tanıttı.

Continental’den sürdürülebilir dolgun transfer amacıyla 3 yeni lastik çözümü – 3 Teşrinievvel

Teknoloji şirketi ve premium korse üreticisi Continental, Hannover’de düzenlenen 2022 IAA Transport Fuarı’nda gelişmemiş ve tafsilatlı mesafelerde yolcu ve denge taşımacılığının sürdürülebilirliğini iyileştiren yenilikçi sargaç çözümlerini tanıttı.

IAA TRANSPORTATION 2022 – MEDYA HASET VE FUAR ÖNCESİ BASINBÜLTENLERİ (1-18 ILKGÜZ 2022)

Rum Isuzu, evcil ve Çevreci bir nice modelini ilk defa Hannover Fuarı’nda tanıtacak – 2 Ilkgüz ve 9 Ilkgüz

Küçük Asya Isuzu, 20-25 Ilkgüz 2022 tarihlerinde Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation fuarına Türk mühendisliğinin ürünü eskimemiş midibüs ve otobüs modelleriyle damgasını vurmaya hazırlanıyor. Küçük Asya Isuzu, sektörde oyunun kurallarını değiştirecek kullanılmamış segmentteki ürünü yüzde beniz elektrikli ve ağız ağıza Türkiye’da üretilecek Big·e’nin birlikte CitiVolt 12m modelini Hannover Fuarı’nda sergileyecek.

Tırsan’a Avrupa İnovasyon’dan 2 Bağış Elan – 7 Eylül

Öncü şef Tırsan, sektörün bildirme prestijli ödüllerinde sunu bodur sürede mecmu kategorilerde hediye düzlük evvel ve tek şirket yerine, Avrupa İnovasyon Ödülleri 2023’bile bile 2 dürü aniden aldı. İnovasyon başarılarını tescil etmeyi sürdüren öncü reis, en şümullü Ar-Ge çalışmalarıyla Avrupa İnovasyon Ödülleri’nde toplanmış 9 ödüle ulaştı. Tırsan, herhangi bir dönme katıldığı IAA Ticari Vesait fuarında bu yıl 5 standıile 20-25 Ilkgüz tarihleri arasında Almanya Hannover’bile eksiksiz paydaşları ile buluşacak.

Karsan’dan Almanya’üstelik Dünya Lansmanı Sürprizi! – 10 Ilkgüz

Türkiye otomotiv sanayinin önde mevrut kuruluşlarından Karsan, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation Fuarı’nda beden gösterisi yapacak. Sayısız başarılara imza attığı elektrikli ve özerk iz ailesini görücüye çıkarmaya hazırlanan işaret, elektrikli mobiliteyi eksantrik benzeri boyuta taşıyacak kullanılmamış menent sürpriziyle birlikte fuara damgasını vuracak. Bilcümle dikkatleri üstüne çekmeye hazırlanan Karsan, geleceğin mobilitesinde öncü rolünü tıpkısı sefer elan gösterdiği alışılmamış modelinin dünya lansmanı Hannover’dahi yapacak.

OKT Trailer ‘Trailer Innovation 2023’ telakki dil ödülünü kazandı – 10 Eylül

‘Bizim amacıyla düşkünlük bir çizgiyle başlar’ diye, çizgilerden eşsiz tasarıma uzanan benzeri macerayı besin tankeri yerine sunan OKT Trailer, Yeni Döl Aerodinamik Gıda Tankeri konsepti amacıyla ‘Trailer Innovation 2023’ ödülüne layık görüldü. ‘Trailer Innovation 2023’ bağış töreni, 23 Eylül 2022 saat 14.00’te Almanya Hannover’bile IAA Transportation fuarında hanay 1’da kâin Kurultay Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Krone, 2023 Treyler İnovasyon Ödülü’nü kazandı – 12 Ilkgüz

Krone, Box Liner eLTU 50 Traction Automatic “Şasi” kategorisinde Treyler İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü. Avrupa’da 15 departman dergisinden oluşan uluslararası jüri, ilk kez IAA Transportation Fuarı’nda tanıtılacak olan teknolojik treyleri onurlandırdı.

Bosch, yakıt hücreli kamyonetleri sınav ediyor – 14 Eylül

Bosch, Hannover’deki IAA Transportation’üstelik, ilgilenen ziyaretçilere imtihan araçlarını ve Bosch yakıt hücresi teknolojisini çalışır durumdayken deneyimleme fırsatı sunuyor.

Goodyear, IAA Transportation Fuarı’nda ongunluk, rekabetçilik ve sürdürülebilirlik vizyonunu sergiliyor – 14 Ilkgüz

Goodyear, 20-25 Eylül’de Hannover’bile düzenlenecek IAA Transportation fuarında Goodyear Bütünsel Mobility çözümü ile bol ve sürdürülebilir ulaşım vizyonunu sergileyecek. Goodyear, IAA Transportation etkinliğinde Goodyear Bütünsel Mobility çözümünü izafe etmek amacıyla geliştirilmiş eskimemiş bire bir konsepti dahi görücüye çıkaracak.

Bilgi ve İletişim: anlatı[email protected]

Share: