Ilbay Akbıyık, şehit kızının düğününe katıldı

– Ilbay Akbıyık, şehit kızının düğününe katıldı

HAKKARİ – Hakkari Valisi ve Uray Başkan Vekili İdris Akbıyık ve Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Bölüm Müdürlüğü ekipleri, şehit kızının düğün töreninde halay çekti.

Martir asayiş korucusu Hüseyin Zerrin’nın kızı Berivan Sarı ile Nusret Taş çiftinin dernek törenine Hakkari Valisi ve Belediye Komutan Vekili İdris Akbıyık, Çukurca Kaymakamı Hasan Aldanmaz, SELIM Fırka İl Başkanı Abdulmutalip Özbek, İl Inanma Müdür Yardımcısı Fatih Ünsal, komutanlar, polisler, kanma önderleri ve haddinden fazla sayıda çağrılı katıldı. Ilbay Akbıyık ve beraberindekiler, şehit kızının düğün töreninde halay çektiler.

Sürekli halkla iç içe olan İl Güven Müdürlüğü Cemiyet Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri da halayın başını çekerek, dernek törenine nitelik kattı.

Ilbay Akbıyık, tendürüst çifte iki evren saadeti temennisinde bulundu.

Gezgin fotoğrafçı Senet Derli Toplu tarafından görüntülenen martir kızının dernek töreni içtimai medyada iri beğeni kazandı.

Taş ailesi ise bu mutlu günde kendilerini serbest bırakmayan kamu tören düzeni üyelerine, Hakkari polisine, siyasal parti temsilcilerini, yetinme önderlerine ve yekpare davetlilere teşekkürname ettiler.

Share: