Kazada zedelenmek edildiler, tedavi üzere gittikleri hastanede bıçaklandılar

Antalya’nın Manavgat ilçesinde maddi hasarlı trafik kazasına karışıp çıkan kavgada çarpma edilen 3 emanet, kaldırıldıkları hastanede, husumetleri olan aileden aynı kadın aracılığıyla bıçaklandı. Kavgayı ayırmaya çalışan benzeri güllabi görevlisinin bile bıçakla belli belirsiz yaralandığı fenomen sonrası aynasız karı ile eşi gücük sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Gündoğdu Mahallesi’nde, henüz önce dünür olan ve yaşanan anlaşmazlık nedeniyle yağılık oluşan iki aileden M.D., zarfında T.G.’nin olduğu araca pompalı tüfekle keder açtı. Araçta yaralanan T.G., Manavgat Cesamet Hastanesinde tedavi altına makbuz. M.D. ise açıkgöz ekipleri yoluyla gözaltına alındı.

Önce kazada darp edildiler

Şafak D., Meral D. ve Çiğdem K.’nin bulunduğu makine, bugün Kumköy Turizm Merkezi’nde maddi hasarlı gidiş geliş kazasına karıştı. Kaza sonrası etraf beyninde sâdır kavgada Şafak D., Meral D. ve Mahmur Çiçeği K. yaralandı. Yaralılar, ambulansla Manavgat Ululuk Hastanesine getirildi.

Tomogrofi sırası bekleyeni bıçakladı, değişik bölümlere geçip 2 kişiyi elan bıçakladı

Bu tam, daha geçmiş yaralanan kardeşini ziyarete mevrut N.G., husumetli olan ailenin gaileli üyelerinin hastaneye geldiğini öğrendi. Ivedili servise nazil N.G., yanında bulundurduğu bıçakla önceki tomografi bölümünde film çektirmek üzere mesafe bekleyen Çiğdem K.’yi, ardından değişik bölümlerde muntazır Şafak D. ile Meral D.’yi bıçaklayarak yaraladı. Bu tam tarafları ayırmaya müteharrik güllabi görevlisi üstelik bacağından hafif yaralandı. Şüphelilerden N.G. ve eşi U.G. görüngü yerinden kaçarken, yaralanan Çiğdem K.’nin dirimsel tehlikesinin bulunduğu, gayrı yaralıların ise durumunun ongun olduğu öğrenildi.

Olay sonrası himmet başlatan Manavgat İlçe Güvenlik Müdürlüğü Düzenlilik Çağ Amirliği ekipleri, yaklaşık 1 saat sonradan keleş N.G. ve eşi U.G.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Olayla ilişik başlatılan anket bitmeme ediyor. – ANTALYA

Share: