Ordu’da SELIM Tümen diyar ve ilçe teşkilatları aynı araya geldi

Ordu’da düzenlenen toplantıda DÜRÜST Öğür toprak ve kaza teşkilatları tıpkısı araya geldi.

AK Fırka İl Başkanı Halit Tomakin, Perşembe ilçesindeki bir restoranda gerçekleşen program öncesi gazetecilere, 19 kaza başkanı ile kadın ve cahillik kolları başkanı, yer yürütme oturmuş üyeleri, ilçelerin yan kuruluşlarının başkanlarıyla derinti fethetmek üzere tıpkısı araya geldiklerini söyledi.

Tomakin, teşkilatın çalışmalarıyla ilişik bugüne kadar yaptıkları ve daha çok yapacaklarıyla alakadar natamam ve fazlalıkları görüşeceklerini anlatarak, “Seçme yaklaşırken, ucu görünen zamanda intihap olduğuna göre bu seçimle ait teşkilatlarımıza düşen nedir, partimizin ayrıksı organlarına sakıt nedir? Daha siyasi partiler yasasına bakarak seçim takvimi açıklanmamasına karşın deklare üzere algılayarak biz teşkilatlar olarak 2023 seçimlerine kalkmak üzere benzeri araya geldik.” dedi.

“Kent buluşmaları” adı altında hep illerde şu anda genel merkezin başlattığı bir program olduğunu belirten Tomakin, kentte fındık hasadının devam ettiği proses olması dolayısıyla söz konusu programı ertelediklerini kaydetti.

Ekim yahut son teşrin içerisinde bilcümle Türkiye’birlikte olduğu gibi Ordu’de bile ilkin bakanlar, mıntıka milletvekilleri, MKYK ve MYK üyeleri tutmak için ili bir tane biricik ziyaret edeceklerini aktaran Tomakin, AK Parti’nin daima seçimlere amade olduğunu aktardı.

Tomakin, “Teşkilatlar kendisine dipdiriyiz, dimdikiz. Şu anda gördüğüm kadarıyla üstelik ayrıksı partilerin de durumlarını görebiliyorum, yer hazır olan biziz. Budun bizim üzerimize benzeri dara 20 yıldır vermiştir. Bu iyon ağırlığı içerisinde 2023’e birlikte hazır bir fırka adına yolumuza devam ediyoruz. ‘Durmak bulunmayan, yola bitmeme.’ diyoruz.” diyerek konuştu.

Toplantıya, Perşembe Belediye Reisi Mustafa Sayim Tandoğan, SELIM Öğür Karadeniz Mıntıka Koordinatörü Yahya Çelik üstelik katıldı.Share: