Vali tutulmaz, Başbuğ Batur ve ekibini tebrik kartı etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Tecim ve Endüstri Odası (TSO) Başkanı Aslan Batur, hile ve divan üyeleri ile gelişigüzel Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı mülakat etti.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Batur, Sedir Başkanı Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Komutan Yardımcıları Serdar Bakkaloğlu, Sedir Başbuğ Yardımcıları Yavuz Ünlü, Zeynep Hamaset, umumi heyet üyeleri Mete Yazıcı, Cem Gül, Uca Özkan, sedir katibi Okan Duru, meclis üyeleri Çekişme Koşu, Numan Şen ve Onur Arslan, Şemsi Durdu ile gelişigüzel Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı mülakat ettiler.

Keleş ve ekibine yıpranmamış dönemde başarılar dileyen Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, şehrin yararına olan kül projelerde bugüne kadar olduğu üzere bundan sonrada gelişigüzel çalışacaklarını dile getirdi.

2. OSB, Içeri balıkçılığı kabil öncelikli projeler üstüne durulan ziyarette, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Batur, eskimemiş dönemde zihayat ve ruhlu aynı ekiple projelerin hayata geçirilmesi noktasında var güçleri ile çalışacaklarını söyledi. Batur ayrımsız zamanda Zonguldak Valisi Tutulmaz’a güzel ikbal ve desteklerinden çevre teşekkür etti. – ZONGULDAK

Share: