5 bin yıllık terapi yöntemi volkanik taşlarla iflah saçıyor

5 bin almanak sağaltım yöntemi volkanik taşlarla onma saçıyor

DİYARBAKIR – Şita aylarının gelmesiyle alay malay insanlarda oluşan yorgunluk, adale ağrıları ve kas spazmlarının giderilmesi üzere 5 bin almanak volkanik taşlarla makbul tedavi yöntemi onma dağıtıyor.

Diyarbakır’üstelik bire bir otelin SPA merkezinde, imdi şita aylarında oluşan kas ve fibromiyalaji rahatsızlıklarında heybetli caka oynayan saf terapiler kış aylarına girilmesiyle alay malay bundan sonra yeğleme edilmeye başlandı. Kış aylarında adale ağrılarının artmasıyla alay malay ağrıların giderilmesi için uygulanan şifalı volkanik taşların anlaşılan bir ısıda ısıtılıp terapistler eliyle danışanlara uygulandığını belirten Dr. Muhsin Duran, “Malumunuz kış aylarına girmiş bulunmaktayız. Kış aylarında insanların hele kaslarındaki ağrıları artmaktadır. Bununla ilgilendiren şifalı taş dediğimiz volkanik ahcar, muhtemelen ayrımsız ısıda ısıtılıp terapistlerimiz aracılığıyla danışanlarımıza uygulanmaktadır. Bu şekilde şikayeti olan müşterilerimizin ağrıları giderilmektedir. Gayet dahi bol sonuçlar alıyoruz. Adale ağrıları, adale spazmları, fibromiyalji kabil rahatsızlıklarda çok muhteşem neticeler alınmaktadır. Danışanlarımız meri sağaltım sonrası haddinden fazla mutlu kalıyorlar. Merkezimizden güler yüzle çıkmaktadırlar. Danışanlarımız, bize başvurduklarında ağrılı ve sıkıntılı halde gelip mutlu aynı şekilde çıkmaktadırlar. Kişinin durumuna bakarak 3-5 seans aralığında terapistlerimiz marifetiyle danışanlarımıza uygulanmaktadır. Bölgemizde hakeza katıksız terapiye iri bir talep var. Natürel yol ile sağaltım yönteminde kullandığımız teknikler, fizyoterapistlerimizin özlük geliştirdikleri ahali teknikleriyle yapılmaktadır” dedi.

5 bin yıllık saf formül

Volkanik taşlarla geçerli doğal yöntemin 5 bin yıllık aynı tedavi olduğuna değinen Dr. Duran, “Bu formül haddinden fazla sakat bir formül olmakla bu arada 5 bin yıla dayanmakta ve hipokrat zamanına kadar gitmektedir. İnsanlarımız bunun yeni farkına varıyor. Irak Gün Doğusu ülkelerinde bu tedavi geniş tıpkısı şekilde kullanılmaktadır. Ülkemizin birlikte anlaşılan yerlerinde şuan sakil tıpkısı şekilde kullanılıyor. Şarki bölgelerinde bizler bu hizmeti yıpranmamış vermeye başladık. Taş terapilerimiz kısaca tıpkısı saat sürmektedir. Volkanik taşların terapisi hem kış aylarında hem da yaz aylarında yapılabilir. Ama ihtiyaca göre şita aylarında daha kısık temenni edilmektedir” ifadelerine saha verdi.

Kayapınar ilçesinde kâin Meclis Derma SPA Fitness merkezinin açılışı planlı ayrımsız törenle gerçekleşti. Açılışta mütekellim Diyarbakır Tecim ve Uran Odası Başkanı Mehmet Kaya, “Biz kentimizin sanayide gelişmesini önemseyip çalışıyoruz ama sanayide adam olmak yegâne başına olmadığını dahi haddinden fazla dolgunca biliyoruz. Buraya gelecek olan hele parafin yakalıların ailelerinin ve çocuklarının daha kalifiye oteller, okullar ve gösteriş merkezleri kabilinden alanların olması lüzumlu istemez beşeri sermaye dediğimiz insanların da kentimizde daima kalmasına hastalık olacaktır” dedi.

Share: