Adlı sanatkâr mutluluğa “olur” dedi

Enstrüman dünyasının sevilen ismi Selçuk Balcı evlendi. Adlı artist, 24 Ağustos Çarşamba akşamı düzenlenen düğün töreniyle hayatını Ahsen Kartoğlu ile birleştirdi. Düğüne konferans ve siyasa dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Adlı hanende Selçuk Balcı, geçtiğimiz mart ayında nişanlandığı Ahsen Kartoğlu ile dünya evine girdi. Koşa, 24 Ağustos Çarşamba akşamı Ankara’bile nikah defterine imza attı. Ayrımsız otelde planlı müstehzi dernek töreni, konferans ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini buluşturdu.

Siyaset ve laf dünyasından okkalı ilgi

Düğün töreni; Ankara Büyükşehir Şehremini Mansur Ağır Sıklet, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara Site Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmayan, Kütahya Simav Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Eskişehir Odunpazarı Belediye Reisi Kazım Kurt’un beraberinde laf dünyasından Hüseyin Turan, Bahadır Tatlıöz, Seyfi Yerlikaya ve Mustafa Eke’nin de aralarında bulunduğu hareketli bir davetli topluluğuyla gerçekleşti.

Nikahı Çankaya şehremini kıydı

Selçuk Balcı ve Ahsen Kartoğlu, bahtiyar bire bir hanay üzere konukların önünde “peki” diyerek alkışlar ortada nikah defterini imzaladı. Çiftin nikahını Çankaya Belediye Reisi Alper Taşdelen kıydı. Nikah şahitliklerini ise Mansur Bati, Halil İbrahim Yılmaz ve Kazım Aldanmaz yaptı.

Balayına çıkmadan konsere çıktı

Konser maratonuna üstelik devam fail Selçuk Balcı, vahim sahne takvimi zımnında balayını erteledi. Adlı sanatçı 27 Ağustos Cumartesi haset Samsun’birlikte, 28 Ağustos Pazar günü Trabzon’bile, 30 Ağustos Utku Bayramı’nda birlikte İstanbul’üstelik konseri verdi. Balcı henüz bilahare konserlerine güdük bire bir mola vererek eşi Ahsen Kartoğlu ile balayına çıkacak. – RİZE

Share: