Başkan Erdoğan: “Asfalt sezonunun sonuna geldik”

Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, 2022 yılında kestirmece 4 bin kilometre öğün ağının dakikasında hızlı hızlı hepsinin bakım ve onarımı yaptıklarını dile getirdi.

Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Fert Erdoğan, 2022 yılı asfalt sezonunu değerlendirdi.

Başbuğ Erdoğan ve beraberindekiler asfalt plent tesisinde incelemelerde bulunarak personeller tarafından çalışmalar üzerine hikmet aldı.

2022 yılı nöbet hizmet ve tamirat çalışmalarına ait açıklamalarda kâin Başbuğ Erdoğan, “Köylerimize bakım verme üzerine adamakıllı ve bereketli aynı yılı angaje etmek üzereyiz. Tahminî tıpkı haftalık himmet süremiz kaldı. İnşallah hava şartlarının olumlu seyretmesiyle beraber bu hafta içerisinde de asfalt hizmet ve tamirat, bir numara mezuniyet ve ikinci ikmal asfalt çalışmalarımızı tamamlayacağız. İl Hususi İdare ekibimiz, İl Genel Meclisimizin almış olduğu genel kararlarla, Valimiz Mahmut Çuhadar’ın onayıyla, İl Hususi İdare Umumi Sekreterimiz Sami Işık’ın sevk ve idaresiyle tıpkısı zamanda Müdürlerimiz ve tam faaliyet ekibimizin gayretleriyle 2022 yılı asfalt hizmet ve onarımı, birinci ve ikinci kat asfalt çalışmalarının sonuna geldik. Bugüne büyüklüğünde yaklaşık 4 bin kilometre el ağımızın şipşak çabukça hepsinin bakım ve onarımını, lazım bir numara intaç, gerekse birlikte ikinci itmam asfaltları İl Hususi İdaresi eliyle yapıldı. Burada kamu ekibimize, diyar özel idaresinde müteharrik mecmu ekiplerimize teşekkürname ediyorum. Memleketimize ömre bedel olsun” ifadelerine meydan verdi. – ADIYAMAN

Share: