Çorum’da irtihal fail saha komiseri yardımcısının cenazesi memleketi Ankara’ya uğurlandı

Çorum’un Sungurlu ilçesinde görevi başında kalp aksesi nâkil ve yaklaşık 2 aydır otama gördüğü hastanede hayatını kaybeden 27 yaşındaki komiser yardımcısının cenazesi, memleketi Ankara’ya uğurlandı.

Komiser Yardımcısı Ahmet Özkan’ın cenazesi, babası Adnan, annesi Emine ve ağabeyi Sinan Özkan yoluyla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırı Hastanesi morgundan alındı.

Özkan’ın cenazesi, helallik alınması üzere görev yaptığı Çorum’un Sungurlu ilçesi Alparslan Türkeş Caddesi’ndeki polis merkezine getirildi. Burada İlçe Müftüsü Süleyman Eroğlu tarafından yakarış edilmesinin arkası sıra Özkan’ın himmet arkadaşları, ağababa Adnan Özkan’a taziyet dileklerini iletti.

Özkan’ın cenazesi, daha sonraları defnedilmek üzere memleketi Ankara’nın Çamlıdere ilçesine tutkun Dörtkonak köyüne uğurlandı.

Törene Ahmet Özkan’ın ailesi ve yakınlarının yanında Sungurlu Uray Başbuğ Yardımcıları Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan ile İlçe Güvenlik Müdürü Hüseyin Çam üstelik katıldı.

Komiser Yardımcısı Ahmet Özkan, işyar olduğu Çorum’un Sungurlu ilçesi Alparslan Türkeş Caddesi’ndeki polis güçleri merkezinde 9 Ekim’de kalp aksesi geçirmiş, Eti Üniversitesi Erol Olçok Yetişek ve Araştırma Hastanesinde kısaca 2 aydır devam eden hayat mücadelesini 8 Aralık’ta kaybetmişti.

Share: