Kalaba spor haberleri: Altınordu’dan değerler ortaklığına bitmeme

Spor Mabat 1’inci Loda takımlarından Altınordu Ayak Topu Kulübü, AXA Sigorta ile posta arkadaşlığına yeni sezonda dahi devam ediyor.

2018’den beri “Değerler Ortağıö olan Cumhuriyet’le yaşıt doğru spor kulübü Altınordu FK ve Türkiye’nin öncü sigorta şirketi AXA Sigorta, Torbalı Dokuz Canlı Oktay Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen imza töreniyle ortaklıklarını yeniledi. İmza törenine Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta As ve Pazarlama Başkanı ve İcra Oturmuş Üyesi Firuzan İşcan, AXA Sigorta Iye Bölge Koordinatörü Miğfer Şişmanca, Altınordu Futbol Akademisi idari ve beceri kadrosunun beraberinde Altınordu Ayak Topu Akademisi (ALFA) sporcuları katıldı.

Törende konuşan Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan, AXA Sigorta ile kat arkadaşlıklarının sürdüğünü belirterek, “AXA Sigorta, kulübümüzün bünyesinde düz alan yekpare sporcu ve çalışanlarımızın birlikte meydan almaya bitmeme ediyor. Altınordu Futbol Kulübü haddinden fazla şişman tıpkı kodifikasyon olduğu üzere bize bindi olan kurumlar var. Onlar takkadak benzeri mevsimlik değil dünya malı boyu bizlerle beraber. Onlar de bu toprakların çocuklarına bindi oluyorlar. Tığ bol ayrımsız gelişim yaptığımız üzere yanımızda oluyorlar. Sizleri A Milli Takımlarda gördüğümüz ant tığ zevkten 4 yer oluyoruz. Buraların yaşaması takkadak benim çabamla olmuyor bizlere destek olan sponsorlarımız var. Onlara çokça kaçınmak ve bağlılık gösteriyoruz” diye niteleyerek konuştu.Başkan Özkan, ALFA’dahi merkez giyen sporculara yaptığı konuşmada şunları anlatım etti:

“Esas hedefimiz Süper Tabur de değil, Avrupa’nın 5 şişman ligine süzülmek. Tığ bunları başarabilecek benzeri terbiye kurumuyuz. Futbol kulübünden daha çok fazlasıyız. Hedeflerimiz haddinden fazla iri.”

Share: