Mehmet Dinçerler’den Gözde Fenomen Hamlesi!

Hanende Hikâye ve hareket insanı Mehmet Dinçerler 15 Mart’ta nişanlanmış koşa henüz sonra familya arasında gerçekleşen girintisiz çıkıntısız benzeri törenle nikah masasına oturmuştu.

Son dönemde gelişigüzel görüntülenmeyen Hikâye ve Mehmet Dinçerler’in ayrılık kararı aldığı iddia edildi.

YÜZÜKLERİ ÇIKARDILAR

Olay evlendikten sonradan verdiği birlik konserlerinde Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü hep takmış, fakat ünlü popçunun serencam iki konserinde yüzüğünü takmaması kafaları karıştırmıştı.

Mehmet Dinçerler de esbak akşam ezanı bire bir etkinlikte görüntülendi. Dinçerler’in de yüzüğünü takmaması hasretlik iddiasını gündeme getirdi.

KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIM

Bütün bu yaşananların arkası sıra Mehmet Dinçerler’in sosyal medyadan paylaştığı videodan ‘Olay’ bundan sonra.

Fanları şarkıcıyı kolundaki dövmeden tanıdı. Tahrilli bluzlu, siyah pantolonlu yüzü bâtın kadının Hikâye olduğu öne sürüldü.

Dinçerler’in paylaştığı videoyu gelişmemiş süre bilahare kaldırması ise kafaları karıştırdı.

HADİSE HAMİLE Mİ?

Bircan Bali, Olay Mehmet Dinçerler’in evliliğinde yaşanan süreci anlattığı esnada ” Fenomen 3.5 mahiye hamile! Değişmez hikmet…” diye niteleyerek ruzname yarattı.

“HAMİLE DEĞİLİM”

Bircan Bali’nin iddiası sonrası Olay’den önce izah geldi. Fenomen, “Gebe değilim. Tedavi bile görmüyorum” diyerek iddiayı yalanladı.

Bütün bu yaşananların peşi sıra Mehmet Dinçerler üstelik sosyal medyadan azrail aynı göndermede bulundu.

“TUMAN LASTİĞİ BÜYÜKLÜĞÜNDE FAYDASI NAMEVCUT”

İsim vermeden gebelik iddiasını ortaya atan Bircan Bali’yi meram düzlük Dinçerler, “Ara Sıra insanların, insanlığa tıpkısı külot lastiği büyüklüğünde faydası namevcut” dedi.

HADİSE KİMDİR?

Olay nereli ve birçok yaşında; Fenomen, 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’nın Anvers kentinde dünyaya geldi. Hadise aslen Sivaslıdır. 36 yaşındadır.

‘Hülya’ adında tıpkı ablası, ‘Derya’ ve ‘Murat’ adlarında iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972 yılında çalışmak üzere Belçika’ya gitti. Hadise, darülfünun eğitimini pazarlama ve çağcıl diller üzerine aldı. Müziğe olan ilgisi zımnında mesleğini yapmadı, ailesinin da desteğiyle çalgı eğitimi aldı.

Hadise 11 yaşındayken temel ve babası evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşına geldiğinde Idol yarışmalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Yarışma sonucunda ilk 10’a giremedi fakat 6 ay sonradan tıpkı uzunçalar teklifi aldı. Teklifi akseptans etmesinin peşi sıra uzunçalar hazırlıklarına başladı.

İlk şarkısı ‘Sweat’i 1 Teşrinisani 2004’te single namına satışa sundu. Mayıs 2005’te ikinci single’ı ‘Stir Me Up’ı yayınladı ve önce klibini da bu şarkıya çekti. Haz yardımıyla adı Türk basınında kayran aldı. Ilk Teşrin 2005’te üçüncü single’ı ‘Milk Chocolate Girl’ü satışa sundu. Son Teşrin 2005’e gelindiğinde önceki stüdyo albümü ‘Sweat’i yayınladı. Albümde kayran kayran ‘Ain’t No Love Lost’ ve ‘Bad Boy’ şarkılarını single namına dahi satışa sundu.

Hanende, Ilkgüz 2007’bile ikinci stüdyo albümünün evvel single çalışması ‘A Good Kiss’i yayımladı ve klibini İstanbul’üstelik çekti. Şubat 2008’dahi albümün ikinci single’ı ‘My Body’ yayınlandı. Şarkının klibi Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi.

Haziran 2008’dahi yayımlanan Başkumandan Ortaç albümü Nefes’te yer düzlük ‘Düşman’ şarkısında düet şarkıcısı namına yer aldı. Ayrımsız ay içinde ikinci stüdyo albümü ‘Fenomen’yi piyasaya sürdü. Albümdeki 10 şarkının sözlerini Yves Gaillard ile alay malay yazdı. Bunun beraberinde ‘A Good Kiss’ şarkısının Düpedüz olan ve Sezen Katarakt eliyle yazılan ‘Deli Oğlan’ı da albüme ekledi.

Ağustos 2008’da, MTV Avrupa Saz Ödülleri’nde En İyi Türk Şarkıcı kategorisinde namzet olarak gösterildi ancak ödülü Emre Aydınlık kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Hikâye’nin 2009 Eurovision Yol Yarışması’nda Türkiye kaşkariko edebileceğine dair evvel haberler 2007 yılının sonlarında imdi. Teşrinievvel 2008’dahi şarkıcının 2009 Eurovision Terane Yarışması’nda Türkiye’yi dubara edeceği açıklandı. 31 Antrakt 2008’birlikte, Sinan Akçıl ve Stefaan Fernande ile alay malay yarış üzere oluşturduğu ‘Düm Bir Tane Yegâne’ şarkısını ilk defa TRT’da seslendirdi.

16 Mayıs 2009’üstelik Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen yarışmada Azerbaycan, Belçika, Mürekkep Kraliyet, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan tamam puan aldı; toplamda 177 puana ulaşarak, Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın ardından dördüncü oldu.

HADİSE’NİN HUSUSI YAŞAMI

1985 tevellütlü olan Vaka, 2022 yılı itibarıyla 36 yaşındadır

Hadise, geçtiğimiz aylarda aksiyon insanı Mehmet Dinçerler ile evlenmiştir.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, adlı kahvehane markasının Türkiye CEO’sudur.

Türkiye’bile Hacı Sayid’in ikinci gömlek ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Umumi Heyet Başkanı Belgit Dinçerler’in oğludur.

Baklavada tanınmış tıpkısı marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Hüccet Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in ölümlü haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e teyit etti.

Türkiye’de yıllar önceki namevcut olmaya yüz markajcı kahvehane zincirini alıp baştan canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa müddet içinde 65 şubeyle markayı baştan piyasada tutmuştur.

Share: