CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ordu’da esnafı görüşme etti

CHP’li 10 büyükşehir belediye başkanı, Kalaba’de esnaf ve vatandaşlarla bire bir araya geldi.

Büyükşehir belediye başkanları, kentte planlı “Büyükşehir Şehremaneti Başkanları Buluşması”nın arkası sıra Altınordu ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

İstanbul Büyükşehir Şehremini Ekrem İmamoğlu, İsmetpaşa Caddesi’nde vatandaşlarla kardeşçe etti, foto çektirdi. Esnafın sevgili ve taleplerini dinleyen İmamoğlu, iş yeri sahipleri ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

İmamoğlu, bire bir esnaf ziyaretinde, insanların niteliksiz alışveriş yapabilmesini talep ederek, “Herkesin geliri gür olsun. Temennimiz o. Iktisat gani olursa erinç bile elan efdal kuzuluk gelir. İşsiz insanımız olmasın. Anca dualar ediyoruz, çalışıyoruz. Hep birlikte başarırız inşallah.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Mansur Gösterişli, Süleyman Felek Caddesi güzergahında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Bronz Soyer ile Aydınlık Büyükşehir Belediye Başkanı Hırslı Çerçioğlu üstelik Sırrıpaşa Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Reisi Porte Albayrak, Adana Büyükşehir Şehremini Zeydan Karalar, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Belediye Reisi Lütfü Uğraş ve Sazak Büyükşehir Belediye Reisi Vahap Seçer da esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Daha bilahare ayrımsız araya mevrut büyükşehir uray başkanları, sahilde bilgisiz vatandaşları selamladı.

Programlara, CHP Domestik Yönetimlerden Mesul Umumi Komutan Yardımcısı ve Cıvıl Cıvıl Saylav Seyit Torun, CHP Cıvıl Cıvıl Mebus Mustafa Adıgüzel, CHP Cıvıl Cıvıl İl Başkanı Atila Şahin, Gülyalı Şehremini Ulaş Tepe ile kâh partililer birlikte katıldı.Share: