TARTIŞTIKLARI KİŞİYİ TÜFEKLE SALDIRIP DARBETTİLER

Burdur’da husumetli iki ekip caddede karşılaşınca aralarında ağız dalaşı daha çok. Gruptakilerden biri tartıştığı kişiye pompalı tüfekle saldırıp, başına dipçikle vururken, diğerleri ise tekme ve tahakküm darbeleri indirdi. Tıpkı vatandaşın cep telefonu kamerasına dahi yansıyan olayın ardından polis 4 kişiyi gözaltına aldı.

Burdur’de E.Ç., kardeşi E.Ç. ve beraberindekiler, aralarında hasımlık kâin S.N. ve F.B. ile cemaziyelevvel saat 15.00 sıralarında Han Mahallesi Adliye Caddesi’nde karşılaştı. Tartışmaya başlayan grup henüz sonradan kavgaya tutuştu. Tartışmanın büyümesi konusunda iki ahi S.N.’ye saldırdı. Bu sırada kardeşlerden biri park halindeki otomobilden getirdiği pompalı tüfekle S.N.’nin başına ve vücudunun muhtelif yerlerine vururken, yanındakiler ise tahakküm ve tekmelerle darbetti. Yaralanan S.N. yerde yerli kalırken, sair gruptakiler ise duruluk sokaklara girerek uzaklaştı. Bu tam 2 umum dahi havaya incitici açıldı.

İhbar sonrası bölgeye haddinden fazla sayıda polis güçleri ve sağlık ekibi yönlendirildi. Yaralı S.N. ambulansla Burdur Cesamet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. Pompalı tüfeği fenomen mahallindeki bire bir evin bahçesine atarak kaçtığı tespit edilen E.Ç. yakalanarak, polis merkezine götürüldü. Polis Güçleri ekipleri henüz sonra olaya karıştığı tespit edilen 3 kişiyi henüz gözaltına aldı. Polisin yaptığı incelemede şüphelilerin otomobilinin bagajında 3 bıçak, sürücü koltuğunun altında dahi tabanca ve sürgü ele geçirildi.

Olay anı vatandaşların el telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde 3 kişinin saldırdığı kişiyi darbettiği, aralarından birinin ise tüfekle bu kişiye darbeler indirdiği anlar meydan aldı.Share: