AK Parti esnaf ziyaretlerini sıkılaştırdı

DÜRÜST Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım memleket genelinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde, “Ülkemize müteveccih ekonomik yıldırma çabalarına eşit gezdiğimiz esnaflarımızda gördüğümüz sargı, gelecek umutlarımızı çokça daha arttırdı” ifadelerini kullandı.

DÜRÜST Parti İl Başkanı Serkan Saika, 2023 hedefleri doğrultusunda meydan çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Bilecik’in Tarz’inde bulunan Ertuğrulgazi Mahallesi’nde esnafla aynı araya gelen Başkan Saika, onlarla düşün alışverişinde bulundu. Gerçekleştirilen esnaf ziyaretine Bilecik İl Umumi Meclis Başkanı Osman Yılmayan, SELIM Fırka Dalan İlçe Başkanı Nail Öztürk, İl Teşkilat Başkanı Servet Yılmaz ve fırka üyeleri katıldı.

Vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sıklaştırdıklarını ifade eden İl Başkanı Saika, “Esnafımızın göstermiş olduğu yakın ilişki ve hoşlanma bizlere enerji veriyor. Bizler de DÜRÜST Tümen’nin temsilcileri olarak halkımızın ve özellikle esnafımızın teveccühüne layık olmaya himmet gösteriyoruz. Ülkemize yönelik soylu erki tehdit çabalarına eşit gezdiğimiz esnaflarımızda gördüğümüz rabıta, ati umutlarımızı çokça daha arttırdı” ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Share: